Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Tarla Sürmek

Rüyada tarla sürmek neye delalettir?

Rüyamda bir çiftlikte idim, çiftlikte iki kişi vardı tarla sürüyorlardı, bir yaşlı adam ve bir yaşlı kadın, adam hastalıklıydı adamdan zombi etleri dökülüyordu, kadın ise biraz daha iyi ama oda hastalıklıydı, onların oğlu kadını da alıp benle birlikte yola çıktık, kadının oğlu kadını yarı yolda bıraktı ondan kurtulmak zorundaydı, sonra ilerledik ve ben indim, oradan otobüse bindim.

Otobüste yine hastalıklılar vardı, keskin bir kılıcım vardı onu sınır gibi belli istediğim yere koyuyordum ve geçmeye kalkan ölüyordu, otobüsteki diğer hastalıklıları da aşağıya indirdim, otobüste kalanlar sağlıklıydı ve bana ait bir de kadın vardı, kadına “madem öleceğiz bari bakire gitmeyeyim” dedim, kadın geçmişten tanıdığım bir kadındı ve bakire olmadığımı da biliyordu “tamam” dedi.

Sonra ben rezidansa gittim her şeyi var oranın, daha önceden de beni tanıdıkları bir yerdi ve her rüyamda aynı rezidansı görüyordum, neyse rezidansa beni almadılar sebebi ise daha önceden siyah gömlek giyerdim şimdi renkli gök kuşağının renklerini taşıyan gömlek vardı ve beni tanımadıkları için almadılar. Bunların manası ne?

Rüyada tarla sürmek yorumu

Rüyada tarla sürmekRüyada çiftlik görmek rüya sahibinin zayıf olan bir yönünü geliştirmek için bütün potansiyelini ve imkanlarını kullanması gerektiğini gösterir. Çiftlikte olmak uyanık yaşamda kişisel gelişim bakımında bir aşama içinde olduğunuzu gösterir.

Rüyada tarla sürmek rüya sahibinin verdiği emeklerinin karşılığını almaya başlayacağını temsil eder. Rüyada tarla süren birilerini görmek rüya sahibinin maddi bakımdan bir ortakla yeni bir işe başlayacağını, yeni bir yatırım yapacağını veya yeni bir girişimin arefesinde olduğunu ve bunun sonunda faydalı kazanç elde edeceğini temsil eder.

Rüyada gördüğünüz zombiler genel olarak yaşadığınız bazı çaresizlikler, içinde olduğunuz stresli bir durum veya içinizdeki ölü duyguları simgeler. Bu rüyanın derin analizi ise rüyadaki diğer olaylara bağlı olmakla birlikte rüya sahibinin aile yaşamında ve çalışma hayatında yaptığı bazı kötü şeyler ve söylediği yalan sözlerden ötürü pişman olacağına işaret eder, diğer normal kişiler gibi huzurlu ve onurlu bir şekilde yaşamak için bunlara son vermesi gerektiğine rivayet edilir.

Rüyada kılıç görmek geleceğiniz ile ilgili planlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceğinize  işarettir. Rüyada rezidans görmek reel hayatta rüya sahibinin büyük hayallere sahip olduğunu ancak büyük hayallerin o kişi için büyük hayal kırıklıklarına da sebep olabileceğini, bunu akıldan çıkarmamak gerektiğini temsil eder.

Rüyada tarla sürmek hakkında diğer yorumlar

Rüyada traktör görmek rüyayı gören kişini sahip olduğu beceri ve yaratıcılığı temsil eder, sahip olduğu yeteneklerin farkında olmak gerektiği gösterir. Rüyada traktör kullanmak, traktör kullandığını görmek sahip olduğunuz yetenek ve becerilerinizi bir an önce pratiğe döküp, bundan yeterli seviyede fayda sağlamanız gerektiğini ifade eder. Rüyada pulluk görmek büyüme, genişleme ve yeni fikir ve projelerin ekimini temsil eder. Rüyada saban görmek bolluk, bereket, zenginlik olarak yorumlanır. Rüyada saban sürmek, saban kullanmak size yaşamınızda yepyeni bir başlangıç yapmak üzere olduğunuzu gösterir. Sizin büyüme ve değişim için kendinizi hazırladığınızı işaret eder.

“Rüyada Tarla Sürmek” için bir yanıt

55 yaşında Bursa’da yaşamaktayım, emekliyim, şu an çalışmıyorum, evli ve 2 çocuk babasıyım, dün akşam gördüğüm rüyanın yorumunu yapmanızı rica ederim. Yıllar önce vefat etmiş olan annem, babam ve abimi doğduğum köyde kendilerini tarlada çalışırken gördüm, rüyama cevap verirseniz sevinirim. Selamlar, kolay gelsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir