Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tarot Falı Görmek

Rüyada tarot falı bakmak ne demek?

Günaydın, gördüğüm bir rüyayla ilgili yorumunuzu merak ediyorum. rüyamda ablam Nurcan isminde bir kız arkadaşından tarot falını az çok öğrendiğini söylüyor. ben de elimde iskambil kağıtlarını güzelce karıştırıyorum.

Ablam içinden kart seçiyor benim için. yalnız iki kağıt seçecek oluyor yanlışlıkla . alttaki as kartı , üstteki de yedi . ben ası çekip yorumlamasını isterken o yediyi alıp yorumluyor ve bana
“yakın zamanda akıl hastalığın olacak” diyor. “emin misin arkadaşını arayıp sorsana” diyorum. Arkadaşını arıyor ama telefonu kapalı, ulaşamıyor. Şimdiden teşekkür ederim yorumlarınız için.

Rüyada tarot falı görmek yorumu

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda önemli bir tamamlanmamış hedefiniz olduğunu, bir yol ya da bir yolculuğa başladığınızı ama sonuna ulaşamadığınızı simgelerken, bu konunun sonucunu öğrenme konusunda büyük bir istek içinde olduğunuzu işaret etmektedir.

 

“Rüyada Tarot Falı Görmek” için 3 yanıt

tarot falına baktırıyordum ve abim birini öldürdüğünü söylüyordu, çok üzülüyordum

Kolay gelsin. rüyamda tarot baktırıyorum. En son aklımdaki kişiyle olup olmayacağını soruyorum, falcıda bana “biraz uğraşacaksın ama peşini bırakma, olacak” diyor. Yorumlarınızı paylasırsanız sevınırm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir