Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Tartışmak

Rüyada tartışmak neye işarettir?

Rüyada tartışma görmek

Sevgilimle bilinmeyen ama güzel bir yerde yürüyorduk. Kimse yoktu yanımızda biz kendi halimizde geziyorduk. Sonra bir kalabalığa doğru yürümeye başladık. Bir anda etraf değişti kararmaya başladı. Sonra sevgilim elimi bırakıp benden uzaklaştı.

Sevgilimin peşinden koşuyordum, bir anda durdu, yalnız değilmiş ve yanına gittim. Tartışmaya başladık sevgilimle tartışıyoruz ama yanındaki kız sevgilime bir şeyler diyor ve sevgilim dahada sinirleniyordu, biz tartışırken bir an başım döndü sonra baktım sanayi tarzı bit yerdeyiz, bir sürü iş makinesi falan var ve sevgilim hala bana bağırıyordu, sonra ben onu ittim ve bir şeylerin üzerine düştü ve ezildi (öldü).

Sonra “ben böyle olsun istememiştim” diye ağlarken bir baktım asında ilk olduğumuz yerdeyiz ve sevgilim yerde, ben ise hala ağlıyorum.

Takma isim : mek
Yaşınız : 22
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : bilmiyorum
Anahtar kelime : sevgili

Rüyada tartıştığını görmek yorumu

Rüyada tartışmak veya biriyle tartıştığını görmek uyanık hayatınızda bazı süregelen sıkıntılarınız olduğunu simgelerken, bu çözülmemiş sorunları hallederek, sorunu kapatmak gerektiği anlamına gelir.

Rüyada tartışma görmek ya da tartışan birilerini veya birilerinin tartıştığını görmek kimi iç karışıklıklar yaşamakta olduğunuzu, iç huzuru bulamadığınızı veya karşılaştığınız çatışma olayını simgeler.

“Rüyada Tartışmak” için 3 yanıt

18 yaşındayım, eski sevgilimle tartışarak ayrıldık onu sıksık rüyamda görüyorum, bazen tartışıyor bazen anlaşıyoruz, bazen sevdiğini söylüyor bazende nefret ettiğini başkasıylada birlikte olduğunu görüyorum 2 yıl olacak ayrılalı ama ben hala seviyorum

Rüyada eşiyle tartışmak
Bu gece rüyamda eşimle tartışıyordum, bana ikinci evliliğini yapmak istediğini söylüyordu. Tabirini yazarsaniz sevinirim.

iremecrin selam,
Rüyanızın açıklaması zaten sayfada ter almaktadır. Aynı şeyleri tekrarlamak ziyaretçilerimiz tarafından hoş karşılanmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir