Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Taş Evler Görmek

Rüyada taş ev görmek neye işarettir?

Rüyamda evimin mutfağındaki pencereden dışarıya baktığımda karşı binaların hepsinin taş devri zamanındaki gibi taş evlere dönüştüğünü gördüm ve çok şaşırdım. Bunun anlamı ne olabilir?

Rüyada taş evler görmek yorumu

Rüyada bir taş ev görmek toprağa bağınızı gösterir. Belirli bir durum veya ilişkinin sizi, hayatınızda sizin için önemli olan bazı değerlerden uzaklaştırdığını ifade eder. Bu bilgiler ışığında kişisel özellikleriniz, içinde bulunduğunuz ruh hali ve diğer faktörleri bir arada değerlendirerek rüyanızın yorumunu kendiniz yapmalısınız. Unsurlara bakmak gerekirse;

Pencereden bakmak veya pencereden dışarı baktığını görmek, sezgi ve farkındalık anlamına gelir. İçinde bulunduğunuz durumun farkında olduğunuzu, ne yapmanız gerektiğini bildiğinizi ifade eder. Evlerin taş evlere dönüşmesi ise aslında sizin şehir yaşamından sıkıldığınızı, toprağa, doğaya dönme özlemi çektiğini anlatmaktadır.

“Rüyada Taş Evler Görmek” için bir yanıt

Selamun aleykum adım fatmanur, eşimle birlikte bir uçakta yolculuk yapıyoruz ve uçağı birden yalvar yakar durdurup bir boşaltılmış şehir gibi bir yere iniyoruz, şehir eski, taş evler dikili taşlarla dolu, sonra bir dağ görüyoruz ama dağ ciplak, sadece toprak var, merdivenleri var eski taşlardan, oradan hızlıca el ele koşarak çıkıyoruz, merdiven basamaklarının bazısı var bazısı yok, belli müddet çıktıktan sonra Gavs yazısı görüyoruz “Allahım mezarı burasi mi” diye oturup Kuran okuyup saatlerce ağlıyoruz, ağlarken uyanmisim, ruyami yorumlar misiniz? anlamı nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir