Rüyada Taş Görmek

Rüyada taş görmek neye işaret eder?

Eski eşim bu sene Temmuz ayında hakkın rahmetine kavuştu. Rüyamda eski eşimin mezarını yaptırmışım ve mezarını görmeye gidiyorum ama mezarının üstü bembeyaz küçük akvaryuma konulan taşlar (hatta onların daha küçük olanları kumdan biraz irisi) vardır ya onlarla kaplı ve inci boncuklar serpilmiş, “peki nereden mezarına su koyacağım, şurada köşesinden dökeriz suyu” diyorum ve öylece uyanıyorum. Bu rüyanın çok etkisinde kaldım. Gerçi içimden sürekli ihlas okuyup ruhuna gönderiyorum ama yinede onun için korkuyorum, rüyaların tersi çıkar derler ya çok azap çekiyor mu diye.

Rüyada taş görmekYaşınız : 37
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Boşanmış – Dul
Ruh haliniz : belirsiz
Anahtar kelime : mezar yaptırmak, beyaz taşlar, inci boncuk

Rüyada taş görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, rüyanızın 3 ana teması var; mezar yaptırmak, mezar ziyareti ve rüyanın en ilgi çekini unsuru olan nereden geldiği, kimin koyduğu belli olmayan beyaz taşlar. Mezar konusunda detaylı bilgiyi mezar rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

Rüyada taş görmek bekar erkek için çok güzel bir kadınla, bekar bir kadın için çok yakışıklı bir erkekle tanışmak ve aşk yaşamak anlamına gelirken evliler için aile hayatında bir çok farkı yeni güzelliği keşfetmeye ve daha fazla mutluluk yaşanacak güzel günlere yorulur.

Rüyada taş konusunda diğer yorumlar.

Gökten taş yağması genel bir büyük sıkıntıya işaret eder. Rüyayı gören kişinin yaşadığı ülkeyi, şehri veya en azından mahalleyi etkileyecek bir kötü durumu simgeler. Rüyada gökten düşen taşın parçalanarak evlere dağılması ise, insanların bu gelişmelerden zarar göreceklerini temsil eder.

Rüyada taş atmak taşın atıldığı yerle birlikte analiz edilir ve kişinin hayalleri veya isteklerine engel olan şeye karşı mücadele verdiğini ve bu engeli aşmak için adım atmaya hazırlandığına yorulur.

Rüyada taş ocağı görmek kendinizi duygusal bir deliğe attığınızı ifade eder. Belki de sadece bir ilişkinin sona erdiğini ya da bir boşluk duygusu yaşadığınızı ifade edebilir.

Rüyada taş almak, evlilik veya evliliğe adım atmak anlamına gelir. Rüyada taş taşımak, düğün ya da nişan haberi olarak yorumlanır. Rüyada taş kırmak, düğün ya da nişan yapılacağına işaret eder. Rüyada yerde veya duvarda görülen taş takı kalpliliğe, cehalete, gaflete işsiz kimseye işaret eder; Rüyada bir taşa sahip olmak, yahut satın almak, yukarıdaki vasıfta birine galip gelmeye yahut bu nitelikte bir kadınla evlenmeye işaret eder. Rüyada taş olduğunu görmek, dinde bozukluğa ve katı kalpliliğe, felç olmaya yahut ölmeye işarettir,
Rüyada insanların üzerine taş yağdığını görmek, katı kalpliliğe ve insanlara salınacak vergiye işarettir,
Rüyada bekarın taşa binmesi evlenmesine işarettir,
Rüyada boynuna taş asılması üzüntüye işarettir
Rüyada yeşil ve diğer değerli taşlar güzel sanatlara, rızık ve geçime işarettir;
Rüyada Taşçı, takı kalplilerin başına, insanların büyüklerine yaklaşamaya delalet eder.
Rüyada taş ve Toprak görmek yüksek mevki sahibi birinden elinize mal ve para geçeceğine işarettir,
Rüyada taşları bir yere yığılmış görmek sevindirici bir haber alacağınıza delalet eder,
Rüyada birisine taş attığınızı görmek düşmanlarınız tarafından takip edildiğinize delalet eder,
Rüyada yerden taş almak; para kazanmak için bir yolculuk yapacağınıza delalet eder,
Rüyada kırdan topladığınız taşları şehre götürdüğünü görmek haram kazanç sağlayacak bir işe gireceğinize delalet eder,
Rüyada bir taşın üzerine başka bir taş koyduğunu görmek malınızı istemeden başka birine vereceğinize delalet eder,
Rüyada ufak taşları gizlice toplayıp cebine koymak; başkalarının parasında gözünüz olduğuna işarettir.

8 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir