Kategoriler
Ölüm Rüyaları

Rüyada Taş Görmek

Rüyada taş görmek neye işaret eder?

Eski eşim bu sene Temmuz ayında hakkın rahmetine kavuştu. Rüyamda eski eşimin mezarını yaptırmışım ve mezarını görmeye gidiyorum ama mezarının üstü bembeyaz küçük akvaryuma konulan taşlar (hatta onların daha küçük olanları kumdan biraz irisi) vardır ya onlarla kaplı ve inci boncuklar serpilmiş, “peki nereden mezarına su koyacağım, şurada köşesinden dökeriz suyu” diyorum ve öylece uyanıyorum. Bu rüyanın çok etkisinde kaldım. Gerçi içimden sürekli ihlas okuyup ruhuna gönderiyorum ama yinede onun için korkuyorum, rüyaların tersi çıkar derler ya çok azap çekiyor mu diye.

Rüyada taş görmekYaşınız : 37
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Boşanmış – Dul
Ruh haliniz : belirsiz
Anahtar kelime : mezar yaptırmak, beyaz taşlar, inci boncuk

Rüyada taş görmek nasıl yorumlanır?

Merhaba, rüyanızın 3 ana teması var; mezar yaptırmak, mezar ziyareti ve rüyanın en ilgi çekini unsuru olan nereden geldiği, kimin koyduğu belli olmayan beyaz taşlar. Mezar konusunda detaylı bilgiyi mezar rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

Rüyada taş görmek bekar erkek için çok güzel bir kadınla, bekar bir kadın için çok yakışıklı bir erkekle tanışmak ve aşk yaşamak anlamına gelirken evliler için aile hayatında bir çok farkı yeni güzelliği keşfetmeye ve daha fazla mutluluk yaşanacak güzel günlere yorulur.

Rüyada taş konusunda diğer yorumlar.

Gökten taş yağması genel bir büyük sıkıntıya işaret eder. Rüyayı gören kişinin yaşadığı ülkeyi, şehri veya en azından mahalleyi etkileyecek bir kötü durumu simgeler. Rüyada gökten düşen taşın parçalanarak evlere dağılması ise, insanların bu gelişmelerden zarar göreceklerini temsil eder.

Rüyada taş atmak taşın atıldığı yerle birlikte analiz edilir ve kişinin hayalleri veya isteklerine engel olan şeye karşı mücadele verdiğini ve bu engeli aşmak için adım atmaya hazırlandığına yorulur.

Rüyada taş ocağı görmek kendinizi duygusal bir deliğe attığınızı ifade eder. Belki de sadece bir ilişkinin sona erdiğini ya da bir boşluk duygusu yaşadığınızı ifade edebilir.

Rüyada taş almak, evlilik veya evliliğe adım atmak anlamına gelir. Rüyada taş taşımak, düğün ya da nişan haberi olarak yorumlanır. Rüyada taş kırmak, düğün ya da nişan yapılacağına işaret eder. Rüyada yerde veya duvarda görülen taş takı kalpliliğe, cehalete, gaflete işsiz kimseye işaret eder; Rüyada bir taşa sahip olmak, yahut satın almak, yukarıdaki vasıfta birine galip gelmeye yahut bu nitelikte bir kadınla evlenmeye işaret eder. Rüyada taş olduğunu görmek, dinde bozukluğa ve katı kalpliliğe, felç olmaya yahut ölmeye işarettir,
Rüyada insanların üzerine taş yağdığını görmek, katı kalpliliğe ve insanlara salınacak vergiye işarettir,
Rüyada bekarın taşa binmesi evlenmesine işarettir,
Rüyada boynuna taş asılması üzüntüye işarettir
Rüyada yeşil ve diğer değerli taşlar güzel sanatlara, rızık ve geçime işarettir;
Rüyada Taşçı, takı kalplilerin başına, insanların büyüklerine yaklaşamaya delalet eder.
Rüyada taş ve Toprak görmek yüksek mevki sahibi birinden elinize mal ve para geçeceğine işarettir,
Rüyada taşları bir yere yığılmış görmek sevindirici bir haber alacağınıza delalet eder,
Rüyada birisine taş attığınızı görmek düşmanlarınız tarafından takip edildiğinize delalet eder,
Rüyada yerden taş almak; para kazanmak için bir yolculuk yapacağınıza delalet eder,
Rüyada kırdan topladığınız taşları şehre götürdüğünü görmek haram kazanç sağlayacak bir işe gireceğinize delalet eder,
Rüyada bir taşın üzerine başka bir taş koyduğunu görmek malınızı istemeden başka birine vereceğinize delalet eder,
Rüyada ufak taşları gizlice toplayıp cebine koymak; başkalarının parasında gözünüz olduğuna işarettir.

“Rüyada Taş Görmek” için 8 yanıt

rüyamda çocuklarının yatağının altında kare şeklinde 3tana su dolu havuz görüyorum ..ancak çocuklarıma zarar verir diye üzerine üstünü kapayacak şekilde taş ile kapatıyorum ve döşeği üzerine koyuyorum.

selamlar, ben rüyamda yüksekte taş gördüm, yanında bir yol vardı ve oradada bir adam vardı , piyano gibi müzik aletleri ile uğraşıyordu, yorumlar mısınız .

Teşekkür ederim iyi günler.

Erdi selam,
Ruh halin ve kişisel durumun hakkında bilgi olmadan buna yorum yapmak zor. Mesajı kendin tespit edebilirsin.
Rüyada taş görmek, erkek için çok güzel bir kadınla, kadın için çok yakışıklı bir erkekle aşk yaşamak anlamına gelir.
Yol hakkında bilgiyi yol sayfasında inceleyebilirsin.
Rüyada adam görmek Talih, Baht açıklığı anlamına gelmektedir.
Rüyada müzik aleti görmek eğlenceli zamanların beklentisini işaret eder. Aynı zamanda başkalarıyla iletişim kurmak yetenek temsil eder.

erkek arkadaşım araba kullanıyor, ben de ön koltuktayım, böyle dağlık bir yerlerden geçiyoruz ama denize çıkacağız sanırım.

Yolda onu öpüyorum sürekli ve birden omuzlarında irili ufaklı taşlar görüyorum araba kullanırken ve o taşları alıp arabadan dışarı atıyorum. Teşekkürler.

Kimden: merve
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:24
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Anahtar kelimeler: taş atmak

ben sevgılımle yasıyorum aramızda herhangı bır sorun yok ve calısıyorum aynı zamanda okuyorum . Ruh halım bu şekilde. Rüyamda ise sevgilimle evimizin yanında bir havuzumuz varmıs içindeki su çok guzel ve yüzüyoruz orda sonra deniz olan bir yerden kocaman bir kaya alıyoruz ve havuzumuza atıyoruz acaba düşerken suyun şekli nasıl olacak diye. Daha sonra sudan çıkıyoruz ve yatagimda uzanıyorum pencereden yıldızları seyrediyorum ve birden gökyüzünde parlak parlak kuş tüyleri beliriyor bunlarda bi süre sonra harf oluşturmaya başlıyor. Bakmak için dışarı çıkıyorum sevgiimle . Gökyüzünde seni çok seviyorum aşkım falan gibi şeyler yazıyor sevilim bunu senin için yaptım diyor ve sevgilim tarafından uyandırılıyorum. Bunu yorumlarsaız çok sevinirim iyi akşamlar.

Bismillahirahmanirrahim. Ben ruyada köyde evimizin girerken tas uzerinde harun,recep ve harun kamil kabartmaları ve ayı kabartması gördüm. Bu ne anlama gelir

Rüyada gökten kaya yağdığını görmek
merhaba ben kocaman beyaz kare kayaların gökten bir köyün üstüne yağdığını gördüm, o kadar çok korktum ki kaçacak yer bulamadım ve uyandım, sizce nedir bu rüyanın yorumu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir