Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Taş Yapı Görmek

Rüyada taş yapı görmek neye çıkar?

Bu rüyamı yaklaşık 2 yıl önce gördüm. 3 yıl önce vefat eden dayımla beraberim. Bilmediğim bir taş yapının içindeyiz odanın birine girdik içerisi kalabalık, tanımadığım insanlar var. Sedir gibi bir şeyin üstüne oturmuşlar. Biz de oturduk ve hep bir ağızdan La ilahe illallah, La ilahe illallah diyoruz.

Bir süre sonra oradakilerden biri Peygamber efendimiz geliyor dedi ve hep beraber sağ tarafa dönüp baktık. Başka bir şey hatırlamıyorum. Ayrıca Yine bir kaç yıl önce rüyamda ettehüyati salli ve barik’i yazılı olarak görüp okumuştum. Bu rüyalarımdan çok etkilenmiştim yorumlarsanız çok memnun olurum. Ana temalar : Peygamberimiz, kalabalık, Sedir, La ilahe illallah, Peygamber efendimiz, ettehüyati. 41 yaşında bayan, ev hanımı, evli 2 çocuğum var. 02 Şubat 2010, 18:49

Rüyada taş yapı görmek yorumu

Rüyanız oldukça hayırlı bir rüyadır ve böyle bir rüya çok az kişiye kısmet olur. Rüyanız size mutlu, huzurlu, hayırlı günleri müjdelemiştir.

Rüyada taş yapı görmek doğaya olan güçlü bağınızı gösterirken aynı zamanda yaşamınıza huzur ve mutluluk katacak çok güzel ve hayırlı şeyler olacağını, güzel durumlar ile karşılaşmayı, oldukça büyük ve hayır getirecek kazanç elde edilmesini ve çok rahat bir hayat sürmeyi işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir