Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Taş Yılan Görmek

Rüyada taş yılan görmek neye çıkar?

Merhaba, ben rüyamın yorumlanmasını rica edecektim. 23 yaşında tıp öğrencisiyim. Bu aralar ders çalışmaya çalışıyorum ve sağ el bileğimdeki sinir sıkışması olduğunu düşündüğüm ağrıyla mücadele etmeye çalışıyorum. Moral olarak 10 üzerinden 5 gibi bir durumdayım, ne eskisi kadar üzgün ama yinede ne mutlu. Birde dine tekrar yöneldiğim daha düzgün biri olmaya çalıştığım bir dönemdeyim. Bir haftadır sürekli ilginç rüyalar görüyorum. Bazen orta çağdayım, bazen ikinci dünya savaşının ortasında. Bugünkü rüyam ise şöyle.

Babamla evimizin salonunda otururken camdan dışarı bakıyorum ve taştan devasa bir yılan ile göz göze geliyorum, boyu 10-15 km kadar var ve gri taşlı bir yılan. Kafasını apartmana sokup çıkartıyor soktuğu yer paramparça oluyor. Bunu görüyorum ve babama “hadi kaçalım” diyorum. Zor da olsa babamı ikna ediyorum. Zar zor bodruma iniyoruz ama apartman paramparça olmuş halde. Bodruma indiğimizde ortam değişiyor birden başka bir alanda babamla kaçmaya çalışıyoruz. Herkes yollar bozuk tıkalı diyerek uyarmaya çalışıyor. Bizde en son başka bir yer bulup babamla yayan kaçarken camları kırarak ilerlemek zorunda kalıyoruz.

Bu esnada yılan sürünerek ilerlerken bizi görmesin diye sessiz olup olduğumuz yerde put gibi kalıyoruz. Ama ben yılanla tekrar göz göze geliyorum ve yılan bileğime bir şey fırlatıyor bütün damarlarım belirginleşiyor canım yanıyor başta. Sonra birden yılan 25 yaşlarında zayıf orta boylu hoş görünümlü denebilecek bir erkeğe dönüşüyor ve tıpkı yılanların deri değiştirmesi gibi taş kalıntılarını gerisinde bırakıyor.Ve hiçbir şey olmamış gibi yürüyerek uzaklaşıyor. Rüyamın anlamını çok merak ediyorum. Teşekkür ederim şimdiden.

Rüyada taş yılan görmek tabiri

Buse merhaba, Rüyada cam görmek sayfasında anlatıldığı gibi rüyada camdan dışarı bakmak kişinin büyük düş kırıklığı ve iş yaşamında başarısızlık yaşandığını ancak bunu fırsata dönüştürüp hayata bakış açısını değiştireceğini ve olayları objektif görmeye başlayacağını temsil eder.

Rüyanın an teması yılan olup, onun taştan olması tanımlayıcı bir unsurdur. Lütfen rüyada yılan görmek sayfasını inceleyin. Sayfada anlatıldığı gibi yılanın anlamlarından biri sağlık sembolü olmasıdır ve Rüyada taştan veya betondan yılan ya da yılan heykeli görmek rüya sahibi için hayatta en önemli şeyin sağlık olduğuna inandığını ve bu yolda her zaman tedbirli olduğunu, sağlıklı bir ömür geçireceğini temsil eder.

Buraya kadar geçen olaylar hep sağlık, sıhhat konularına işaret etmektedir. Yılanın sizi kovalaması ve diğer yaşananlar yaşamınızdaki bazı çelişkiler hakkında ipuçları vermekte; yaşam ile ölüm, bu dünya ile ahiret arasında bazı sorgulamalar yaptığınızı, bir şeylerin cevabını aradığınızı ifade etmektedir.

Rüyanın en ilginç bölümlerinden birisi de yılanın insan dönüşmesi olup bu konuda geniş bilgi rüyada hayvan görmek sayfasında Rüyada insana dönüşen hayvan görmek neyi işaret eder? bölümünde anlatılmaktadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyin.

“Rüyada Taş Yılan Görmek” için bir yanıt

Rüyada en yakın arkadaşım, bizlerle hemen hemen aynı yaşlarda olan halam ve kim olduklarını hatırlamadığım bi kaç kızla birlikte bir binadan çıkıyoruz binanın önünde bir hayvanın olduğu bir havuzun yanından yürüyoruz havuzun kenarları derin olmadığında biz yürürken balıklar kuşlar gibi sıçrıyor aynı zamanda yanımızda beyaz kaplan yürüyor. Hava karanlık. Havuzu geçtiğimizde denizin yanından yürümeye başlıyoruz arkada bir adamın bana laf attığını duyuyorum hızlıca yürümeye çalışıp arada arkamada bakarken denize düşüyorum, düşerken en yakın arkadaşımın adını bağırıyorum. Normalde iyi yüzdüğüm halde hiç çıkamıyorum saniyeler içinde ayağımın altından kum kayboluyor batıp çıkmıyorum bile kurtulamayacağımı düşünürken büyük bi acı hissederek uyanıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir