Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Ev Taşıdığını Görmek

Rüyada ev taşıdığını görmek ne demek?

Merhaba, Rüyamda eski bir eve taşınıyoruz. Taşındığımız ev eski bir evdi ve bütün akrabalar ve tanımadığım insanlar gelmiştir. Taşındığımız için gelmişlerdi. Ben evin çok eski olduğunu eski evimizi özlediğimi söylüyordum. Evin oda şekilleri çok yamuktu. Eski evimiz tepede yukarıda idi bu ev biraz daha aşağıdaydı. Evimizin duvarlarında süsler vardı ben bu süslemelerle oynarken süsler hepsi yıkıldı ama duvara dokunduğumda sapa sağlamdı. Babamla onları topladık, attığımızı hatırlamıyorum.

Ayrıca akrabalardan biri ya da tanımadığım biri tam hatırlamıyorum rahatsızdı yatıyordu. Eve taşındığımız için üzgünüm ve karşımızdaki oturanlar elit bir kesimdi. Ben okula gidiyordum ve karşımdaki elit oturanlar çamurla ilgili bir oyun seviyorlardı. O kişiler bu oyunu çok seviyor diye benimde bu oyunu okula giderken çamurlu oyunu oynuyorum ve her tarafım çamur oluyor. Sonra Cami arıyorum beş vakit namaz kılan biri olduğum için ve burada cami yok mu diyorum. Ve camiyi gördüğümde eski bir cami küçük bir cami idi. Eskiydi, minaresi küçüktü. Evin etrafı güzel bir mekandı.

Rüyada ev taşımak görmekİsim / Takma isim : erdem
Cinsiyetiniz : erkek
Yaşınız : 30
Medeni durumunuz : evli
Şu anki ruh haliniz : karışık
Rüyanızın konusu : cami ve eski eve taşınmak
Anahtar kelimeler : ev taşımak

Rüyada ev taşımak yorumu

Erdem merhaba, gördüğünüz rüya hakkınızda çok önemli mesajlar vermekte, adeta “Dimyat’a pirince giderken evdeki bulgurdan olma” deyimini anlatmaktadır. Rüyada ev taşımak gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz ortamdan sıkıldığınızı, yaşamınızda değişilik istediğini simgelerken bunun sonunda elindeki imkanları da kaybetme olasılığı olduğunu işaret etmektedir. Rüyada bir şey taşımak, bir şeyi taşıdığını görmek sizin kontrol etme, yönetme iç güdülerinizi simgeler.

“Rüyada Ev Taşıdığını Görmek” için 5 yanıt

Rüyanız sevdiğiniz erkeğin sizi kontrol etme, yönetme iç güdüsüne sahip olduğunu ancak bunu başaramadığını temsil etmektedir.

Selamun aleykum. Rüyamda deniz üzerinden batan bir dolunay gördüm seher vaktinde deniz üzerinden batarken denize yansıması 5 köşeli bir yıldız olarak yansıyordu. Peygamber efendimiz s.a.v bana hitap ederek “bu şekilde ay 3 kere tekrarlanacak” dedi efendimizin bedenini görüyordum ama yüzü görülmüyordu? inşaAllah cevabı verebilirsiniz. selam ve dua ile.

Ali merhaba,
Neden böyle değerli rüyaları rüya gönder sayfasından göndermiyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir