Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Taşın Üzerinde Allah Yazısı Görmek

Rüyada taşın üzerinde Allah yazısı görmek neye delalet eder?

Ben rüyamda gemiyle bir yere gidiyordum denizi görmüyordum, çok hızlıydı gemi ve akşamdı ekmek yiyordum. Bir müddet sonra gemiden indik gündüzdü açık bir alana geldik ve büyük bir taş gördüm üzerinde ALLAH yazıyordu taş simliydi parıltılıydı. Elimi sürdüm taşa ve kenarına oturdum. Kalabalıktı bazıları dua ediyor bazıları konuşuyor. Aynı şekilde geri döndük gemiyle. Çok merak ediyorum ne anlama geldiğini teşekkürler şimdiden. yağmur, 24, Kadın, Evli, Ev hanımı, merak ediyor.

Rüyada taşın üzerinde Allah yazısı görmek yorumu

Rüyada taşın üzerinde Allah yazısı görmekYağmur merhaba, rüyanız hayırlara işaret olup, korunduğunuzu, korunacağını temsil etmektedir. Rüyanızda gemiyle bir yere gittiğini görmek aslında sizin gerçek yaşamınızda çevrenizle iletişiminiz hakkında size bazı tavsiyelerde bulunmakta ve  düşüncenizi karşınızdaki insana anlaşılır şekilde, açık ve net bir biçimde ifade etmek ve karşınızdaki kişinin bunu anladığından emin olmak gerektiğini ifade etmektedir. Gördüğünüz büyük taş ise  aile hayatınızda size bir çok mutluluk yaşatacak yeni güzellikler keşfedeceğinize delalet etmektedir.

Rüyada Allah yazısı görmek görülebilecek en hayırlı rüyalardan biridir, hayırlara işaret eder, maneviyat ve ilahiyat hakkında temiz duygularınızı temsil ederken aynı zamanda korunduğunu, bela ve musibetlerden uzak duracağınızı gösterir. Allah ismi, Yüce yaradanın 99 güzel isminden birincisi olup tüm isimlerin vasfını ihtiva eden öz adıdır. Kendinden başka ilah bulunmayan tek Allah yazısı, yazının görüldüğü yere, zaman göre önemli anlam taşır ve mutlaka dikkatle analiz edilmeli ve bu kıymetli rüyanın mesajından faydalanılmalıdır. Çünkü bu rüya kolay kolay herkese kısmet olmaz. Bu rüyayı görenlerin huzur bulduğu, uyandıklarında kendilerini çok iyi hissettikleri bilinen bir gerçektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir