Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Taşındığı Evini Görmek

Rüyada eski evini görmek neye işarettir?

Rüyamda taşındığımız eski evimizi gördüm. Ev kalabalıktı. Bir erkek arkadaşım  kapıya geldi dışarı çıkmamı istedi. Bu arkadaşla konuşurken birden gözlerinin akı bile kıpkırmızı oldu. Bu adam 3 harfliler ile uğraşan bir adam rüyamın yorumu nedir.

Rüyada taşındığı evini görmek

Rüyanızda taşınmış olduğunuz eski evinizi görmeniz aslında şu anda uyanık hayatınızda çevrenizde sizi sıkıntı ve üzüntü veren birileri olduğunu işaret etmekte ve eski günlerdeki güven dolu, sakin geçen, güzel günlere özlem duyduğunuzu gösterir. Evin kalabalık olması iyidir çünkü rüyada kalabalık görülmesi kavgasız, gürültüsüz ise iyidir ve rüyanızda sanki gürültü yok gibi görünmekte. Rüyada kalabalık gören kişinin önündeki bütün tüm engel ve sorunları aşarak, güzel bir yaşam süreceğine rivayet edilir.

Kapıya gelen arkadaşınız sanki size sıkıntı veren kişinin bir arkadaşınız olduğu konusunda ip ucu vermektedir. gelen kişinin üç harfiler ile uğraşması o kişinin sizin hayatınızı alt üst ettiği ya da edeceğine yorumlanabilir. Yine benzer şekilde konuşurken gözlerinin kırmızı olması iyiye işaret değildir. Rüyanda kırmızı göz görmek genellikle korku, kabus, karabasan, cin, şeytan, yaratık, varlık, uzaylı rüyalarında görülmekle birlikte asıl anlamı enerji, canlılık ve seni seviyorum ifadesidir. Karşınızdaki kişinin size derin bir sevgi beslediğini ancak bir nedenle bunun sizde sıkıntı yarattığını simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir