Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Taşıyıcı Anne Olmak

Rüyada taşıyıcı anne olmak rüya yorumu

Merhaba, 25 yaşındayım, evliyim, çocuk istiyoruz fakat bir sorun olmamasına rağmen 6 aydan beri henüz hamile kalmadım. Rüyamda ablam hamile kalmış ve bebek karnından çıkmış, daha çok küçük ve o bebeği bana koyacaklar, benim doğurmamı istiyorlar. Doğurduktan sonra verememe korkusu ile istemiyorum. Onları kıramıyorum kabul ediyorum. Bu durumu annemde gizli tutmamız gerekiyormuş ve ben rüyanın sonuna anneme söylüyorum, nasıl oluyorsa beşikte mavi gözlü bir erkek bebeği görüyorum.

Aynı gece başka bir rüya görüyorum ve buda beni çok etkiledi. 1 seneyi aşkın süredir çalışıyorum ve çalıştığımız mağaza hakkında dışarıdan sürekli kapanacağına dair duyumlar alıyorum ve patronlarımızdan da kesin bir yanıt alamıyorum, rüyamda ise iş yerimiz çok güzel bir şekilde tadilat yapılmış içerisi çok şık görünüyordu ve mağazayı o halde görünce çok mutlu oluyordum.
Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada taşıyıcı anne olmak rüya tabiri

Merhaba,

Rüyada taşıyıcı anne olmak, başkasının çocuğunu taşımak başlayacağınız, başlamayı düşündüğünüz bir projenin sizin hakkınızda değil, başkası / başkaları hakkında önemli sonuçlar doğuracağını gösterir. Ancak sonuçta başarı görünmektedir. Bakınız hamile rüya tabiri sayfası. Rüyanızın ikinci bölümü ise çalışma hayatınızda güzel gelişmeler olacağını işaret etmektedir.

“Rüyada Taşıyıcı Anne Olmak” için 2 yanıt

Rüyada anneyi sırtında taşımak
Benim ismim Hüseyin 60 yaşındayım, rüyama gelince halen hayatta olan ve 80 yaşındaki annemi sırtıma alıp gitmek istediği yere kadar götürdüm ve sırtıma aldığımda ya 35 kg anca var deyip ben bunu istediğim yere kadar götürürüm hiç yorulmadan diyordum dahada yürüdükçe hafiflediğini hissettim bu gördüğüm rüya ne anlama gelir.

Rüyada bir taşıyıcı anne görmek
Merhaba ben bekar biriyim. Rüyamda tanıdığım birinin taşıyıcı anneligini yaptığımı görüyorum. Ama o yakın zamanda doğum yaptı. Birini ben birini o doguruyormus. Doğum cok kolay oluyor hatta korktuğum gibi değilmiş bende evlenince hemen yapabilirim diyorum. Doğumdan sonra çocuğu alip onlara gidiyorum. Dogdu diye sürpriz yapıyorum. Ve bir nişan yada düğün gibi kalabalık bir ortamdayiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir