Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Taslak Görmek

Rüyada taslak hazırlamak neye çıkar?

Selamun aleykun. Bu rüyanın yorumu benim için çok önemli, inşallah geri çevrilmem. Hava dışarıda bulutlu gri ve bu sıkıcı havada canım işe gitmek istemiyor, işimle ilgili hazırlamam gereken taslağı evde yapayım diyorum. Başlıyorum bilgisayar başına geçip taslak hazırlamaya. Çalışırken bir ara pencereden dışarı baktığımda gökyüzünde ortalama 60 tane gri güvercin görüyorum içimde “şiddetli rüzgarda neden güvercin uçuruyorlar” diyorum. Cama yaklaşıyorum daha yakından görmek için. Normalde iki bina arası bahçe olması gereken yerde aşağı inen bir merdiven var, orada yeni uçacak yaşa gelmiş bir güvercin var. Emin olmamakla birlikte erkek olduğunu düşünüyorum, inip onu alıp geri eve çıkıyorum, çıkarken de “inşallah beni gören olmaz, neden aldın derlerse utanırım” diye geçiyor içimden. Son basamağa vardım ki kulübeden biri çıktı, dönüp sordum “acaba bu güvercin sizin mi” diye, o da “evet” dedi.

Biraz sohbet ettik ve “istersen bir tane daha vereyim” dedi. “çift oldular mı” diye sordum “evet” dedi “bu erkek diğeri dişi” dedi. “Ücretini ödeyeyim mi” dedim “sen bilirsin” dedi. “100 TL yeter mi” dediğimde “evet benim aklımdaki miktarda aşağı yukarı o kadar” dedi. Tutup ikisini teker teker göğe fırlattım. İlki erkek sanırım uçtu takla atmaya çalıştı ve kayboldu, diğeri ise iki tüyü düşürüp çatıya düştü. Derken “istersen bir tane daha dişi ya da çift vereyim” dedi. “Olur” dedim. “Buradan seç” dedi “ama bunlar çok küçük” diyorum “bunların anneye ihtiyacı var” diyorum, yan kümesi gösterdi, lakin oradakiler görünmüyor. Küçük bir delikten elimi soktum, derken biri odun kahverengisi diğeri siyah ve daha iri olan iki köpek belirdi, demin yoktular, ikisi de zincirli. Kahverengi olan bana hırladı ve sokuldu. Bende adama kendi vermesi için rica ettim. Adamda elini delikten sokunca kahve köpek ona da sürtünüp hırladı, adam onlara bağırdı, bende adama “bağırma onların işi güvercinleri korumak, hayvanları korkak alıştırma” diyorum. Adam sinirlenip hayvanın kafasına liften küçük bir çuval geçirip bağırdı ve bana gelen mesaja uyandım. Şimdiden Allah razı olsun diyorum, inşallah yorumlarsınız. Yaradana emanetsin abim. 30, Erkek, Evli, Çalışıyor.

Rüyada taslak hazırladığını görmek yorumu

Mehmet merhaba, gördüğün rüyanın ana unsurları taslak hazırlamak ve güvercin görmektir. Rüyada taslak görmek bir dış güç, bir durum veya bir ilişkinin rüyayı gören kişinin hayatını yakında ilgilendiğini veya çok etkilediğini temsil eder. Rüyada taslak hazırlamak rüya sahibinin yaşamında henüz tam olgunlaşmamış, büyük ihtimalle düşünce ya da plan aşamasında olan bir durum olduğunu ve bunun o kişinin hayatını yakından ilgilendirdiğini temsil ederken taslak hazırladığını görmek aynı zamanda bu düşünceyi artık uygulamaya koyma vaktinin geldiğini de işaret edebilir.

Rüyanızın ikinci önemli unsuru olan güvercin görmek ise genel hatlarıyla bazı haberler alacağını ve bu haberlerden sonra bazı eylemlerde bulunacağını göstermektedir. Genel hatlarıyla olumsuz bir şey yok. Bu konuda rüyada güvercin görmek rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir. Bu iki konu bir arada değerlendirilse o zaman kafanızda oluşturduğunuz planı uygulamaya koymak için beklediğiniz haberin yakında geleceğine delalet edebilir. Lütfen rüyada köpek görmek sayfasını da inceleyin.

“Rüyada Taslak Görmek” için bir yanıt

Rüyada taslak hazırlamak veya rüyasında taslak hazırladığını görmek konusunda tecrübelerinizi bizlerle lütfen paylaşın, yorum ve düşüncelerinizi ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir