Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tatbikat Görmek

Rüyada tatbikat görmek neye yorulur?

Rüyada tatbikat görmekBir kaç hafta önce üst ön dişim kırıldı ve bu olaydan sonra son günlerde farklı rüyalar görmeye başladım. Dün gece rüyamda denizin üzerinde bir askeri gemide bekliyorduk. Sanki bir savaş çıkacakmış gibi bütün askerler emir bekliyor, savaşa hazırlanıyor gibiydi. Daha sonra adına deniz mercedesi denilen bir deniz aracı ile bir devlet büyüğü geldi. Gemi ile araba arası bir taşıt ile ile içinde bulunduğum askeri gemiye yanaştı. O sırada liman komple askeri limana dönüştü. Her yerde askerler, gemiler, silahlar var, bir askeri tatbikat başlamış.  İnsanları korkutmamak için savaşa çıkılacağı insanlara söylenmemiş bunun sadece bir tatbikat olduğu anlatılmış.

Ben gemide durabileceğim sağlam bir yer arıyorum, o sırada deniz dalgalanıyor ve gemiye bir büyük dalga çarpıyor, gemideki herkes ıslanıyor. Dalga vurmaya devam ettikçe daha beter oluyoruz. Deniz mercedesi denilen gemiye benzeyen araç mi birden batıyor, ben çok üzülüyorum buna sonra aniden suyun üstüne çıkıyor yeniden, yani çok donanımlı bir gemi. Hem denizaltı hem gemi, hem araba gibi. Karada, denizde ve deniz altında gidebiliyor, gemide her şey var. Sonra uyanıyorum.

Dediğim gibi dişim kırıldıktan böyle çok daha farklı ve değişik rüyalar görmeye başladım. Tesekkurler.

Rüyada tatbikat görmek tabiri

Nihat selam, dişinin kırılmasından sonra bu tür rüyalar görmeniz mantıklı eğer dişinizin kırılması sizin ruh halinizi çok fazla etkilemiş ise. Çünkü rüyalar insnaın içinde bulunduğu durumun; korku ve endişeleri, sevinç ve üzüntülerinin yansımasıdır.

Bu sayfada anlatılan açıklamalar askeri tatbikat hakkındadır. Yangın konusunda lütfen yangın tatbikatı analizi sayfasını inceleyiniz.

Rüyada tatbikat görmek veya bir askeri tatbikat izlemek gerçek yaşamınızda sizin için acil olan bir konuya daha fazla önem vermeniz, hemen eyleme geçmeniz gerektiğini işaret eder. Rüyada tatbikata katılmak, bir tatbikata katıldığını görmek büyüme, gelişme için yaşamınızdaki zayıf olduğunuz yönünüzü geliştirmek ve potansiyelinizi daha iyi değerlendirmeniz gerektiğini ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir