Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tatil Görmek

Rüyada tatil görmek neye delalet eder?

Rüyada tatil görmekRüyamda gece yağmur yağıyor, küçük bir kasabada tatil yapıyoruz, odada ben kız arkadaşım ve 2 erkek arkadaşımız daha var. Kız arkadaşımında benimde gerçekte hayatta kızlarımız var. Babaları “o kulübeden çıkıp biz eve gidiyoruz” deyip gittiler, “kızları da alın” dedik ve onlar giderken, kızlar giderken onlarda emekleyip gitmişler dışarı.

Zaman geçti ben kızımın ağlama sesini duyuyorum, dışarıda yağmur çok kötü yağıyor “acaba” diyorum “kızım gitti ama olsun bakayım dışarı” deyip dışarı çıkıyorum, dışarısı karanlık, kızım belli belirsiz iskelenin kenarında emekleme pozisyonunda durup ağlıyor, koşarak onu almaya gidiyorum, gittiğimde birde bakıyorum ki kız arkadaşımın kızı denizin içinde, kafası da suyun içinde, öldü diye ağlarken ellerini kıpırdatıyor, onuda kurtarıyorum. Bu rüyanın açıklaması ne demektir?, teşekkür ederim.

Takma isim : freerose
Yaşınız : 28
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Evli
Ruh haliniz : umutsuz endişeli üzgün
Anahtar kelime : tatil yapmak, bebek ağlaması, çocuk kurtarmak

Rüyada tatil yapmak nasıl yorumlanır?

Rüyanız, güncel hayatınızda yaşadığınız kimi şeylerin sizi hem zihnen hem fiziksel olarak çok yorduğunu, özellikle zihinsel yorgunluğunuz nedeniyle kendinizi çok kötü hissettiğinizi, kimi şeylere bir süre ara vermeye ihtiyacınız olduğunu ifade etmektedir.

Rüyada tatil görmek yorgunluk anlamına gelir. İşlerinizden dolayı biraz fazla yorulduğuna, kendinize dikkat etmeniz gerekiğine işarettir. Rüyada tatile gitmek yaşamınızın geri kalanını sağlıklı planlayabilmek için bir mola vermeniz gerektiğini simgelerken tatil yapmak ya da tatilde olduğunu görmek aynı zamanda sorunlardan ve sorumluluklardan bir süre uzaklaşmanın size iyi geleceğini temsil eder. Rüyada tatilden dönmek, tatilden döndüğünü görmek kimi aile içi sorunlar ya da kişisel tutumlardan kaynaklanan zorluklar olduğunu simgeler. Rüyada izin almak veya izin aldığını görmek sıkıntılı bir dönemde olduğunuzu, çok çalışarak bu sıkıntıların üstesinden geleceğinize işaret eder. İzin vermek ya da birine izin verdiğini görmek destek ve yardımınıza gereksinimi olan birileri olduğunu temsil eder.

“Rüyada Tatil Görmek” için 4 yanıt

Rüyada eski erkek arkadaşıyla tatile çıkmak
Rüyamda eski erkek arkadaşımın tatile çıkmak için beni aradığını gördüm.Kabul ediyor ve onunla birlikte bir tatil beldesine gidiyoruz.Yalnız o kadar hazırlıksızım ki üzerimdeki kıyafetlerim ve kol çantamdan başka yanıma aldığım hiç bir şey yok.Canım çok sıkkın ve moralim oldukça bozuktu.Yorum için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada eski erkek arkadaşı görmek daha özgür, daha az ipotekli ilişkiyi ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek arzusunu simgeler.
Tatile çıkmak teklifini kabul etmeniz yorgunluk anlamına gelir. İşlerinizden dolayı biraz fazla yorulduğuna, kendinize dikkat etmeniz gerekiğine işarettir.

Tatil beldesine gitmek
Merhaba ben 18 yaşındayım, 4 yıldır bir barışıp bir ayrıldığım bir sevgilim var ve şu an ayrıyız. Rüyamda ailemle düğüne gidiyordum, o da gelip yanıma oturuyordu. Daha sonra görüntü değişti, yine ailemle bir tatil beldesine gidiyordum. Antalya gibi bir yer. Arabadan inince sevdiğimi görüyordum aramız çok iyiydi çok yakındık. Daha sonra yine rüya değişti ben banyodaydım ve hamile olduğumu öğrendim, yanıma geldi sarıldı çok sevindiğini söyledi ve rüya bitti.

Rüyada düğüne gitmek kişinin hayatının değişmek üzere olduğunu işaret eder, düğüne gittiğini görmek yaşamınızın bir yönün bittiğini, ancak başka bir bölümünün başlamak üzere olduğunu ifade eder. Onun düğünde yanına gelmesi bu değişikliğin onunla ilgili olduğunu işaret edebilir. Rüyada tatile gittiğini görmek yaşamınızın geri kalanını sağlıklı planlayabilmek için bir mola vermeniz gerektiğini simgelerken tatil yapmak ya da tatilde olduğunu görmek aynı zamanda sorunlardan ve sorumluluklardan bir süre uzaklaşmanın size iyi geleceğini temsil eder. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise rahatlamak ve huzurlu yaşamak için basit meseleleri kafaya takmamak gerektiğine delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir