Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Tatil Hazırlığı Yapmak

Rüyada tatil hazırlığı yapmak ne gösterir?

Merhaba. Bu bir gündüz rüyasıdır. İki bayan arkadaşımla tatile çıkma hazırlığındayız. Dar bir zaman içerisinde çanta hazırlıyorum. Yarı yolda bakıyorum eksiklerim var. Arkadaşımın koluna takıp çantayı siz gidin ben yetişirim diyorum. Eve dönerken dışı lacivert içi bembeyaz bir yat görüyorum içinde eşim ve çocuklarım. Yepyeni ve çok güzel.

Sakladığı yerden denize indirmiş eşim (fakat orada deniz yok gerçekte, hatta deniz kıyısında bir yer bile değil ), oldukça büyük ve yüksek bir yat. Güceniyorum eşime benden hem sakladığı, hemde beni ayrı yollayıp çocuklarla baş başa bir şeyler planladığı için. Yatı annemlerin avlusuna sokuyor. İçinde hazırlıklar yapıyor hepside çok mutlu heyecanlı.

Arkadaşlara yetişmek için çıktığımda indirim ilanı görüyorum. İçerisi rafsız boş bir yer . Giysiler ayakkabılar üst üste yığılmış. Bir pantolon bir bluz alıyorum beğenerek. Fiyatını çok yüksek söylüyorlar , neresi indirim bunun diye hayıflansam da alıyorum. Denerken giysileri , rengarenk ayakkabılar gözüme çarpıyor (mavi pembe. ) bağcıkları ve kurdelelerinden bir kaç tane araklamaya kalkıyorum ama alamıyorum.

Çok oyalanıyorum otobüsü kaçırmışımdır diye düşünüyorum. Hem istiyorum gitmeyi hemde istemiyorum. Teşekkürler güzel günler. Rüya temaları : lacivert yat, indirim ilanı, gündüz rüyası, rengarenk ayakkabılar. 20 Şubat 2010, 21:41.

Rüyada tatil hazırlığı görmek neye yorumlanır?

Rüyanız yorgunluk ifade etmektedir, İşlerinizden dolayı biraz fazla yorulduğuna, kendinize dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tatil görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tatil Hazırlığı Yapmak” için 3 yanıt

Rüyamda teyzem ve eşiyle tatile gidecektik. Ama arabada 1 kişi fazla oluyordu. Eniştemde içimizden birisini kandırdı. “Eve git bunu unutmuşuz alda gel.” diye o da arabadan inince gaza yüklendi. Tatile gidemeden hikayem bitti ama o kadar çok yalvardım ki enişteme “”Nolur o da gelsin. Yazık kıza. Benim kucağımda oturur taşırım ben onu.” falan dedim. Ama yine de olmadı.
Asude, 15, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Asude merhaba,
Görmüş olduğun rüya bir yorgunluk işaret etmektedir. Burada enteresan olan senin yaşında bir genç kızın tatil bitiminde yorgunluk çekmesi, dinlenme ihtiyacı çekmesidir. Rüyada geçen olaylar sanki bazı sebeplerle güzel bir tatil yapamadığını temsil etmektedir.

Rüyamda gecen sene vefat etmiş olan ablami gördüm. Ben tatil hazirligi yaparken bitirip odaya geliyorum oturuyorum ve o bana fizik ile ilgili bir seyler anlatıyordu. Anlatırken kullanmakk için (bana anlatabilmek için) yerde duran kocaman halka küpelerden birisini fırlatıyor. Ama ben anlattığı seyi hala anlamıyorum ve diyorum ki işte bu yuzden tm sectim diyorum ikimizde gülüyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir