Rüyada Tatil Hazırlığı Yapmak

Rüyada tatil hazırlığı yapmak ne gösterir?

Merhaba. Bu bir gündüz rüyasıdır. İki bayan arkadaşımla tatile çıkma hazırlığındayız. Dar bir zaman içerisinde çanta hazırlıyorum. Yarı yolda bakıyorum eksiklerim var. Arkadaşımın koluna takıp çantayı siz gidin ben yetişirim diyorum. Eve dönerken dışı lacivert içi bembeyaz bir yat görüyorum içinde eşim ve çocuklarım. Yepyeni ve çok güzel.

Sakladığı yerden denize indirmiş eşim (fakat orada deniz yok gerçekte, hatta deniz kıyısında bir yer bile değil ), oldukça büyük ve yüksek bir yat. Güceniyorum eşime benden hem sakladığı, hemde beni ayrı yollayıp çocuklarla baş başa bir şeyler planladığı için. Yatı annemlerin avlusuna sokuyor. İçinde hazırlıklar yapıyor hepside çok mutlu heyecanlı.

Arkadaşlara yetişmek için çıktığımda indirim ilanı görüyorum. İçerisi rafsız boş bir yer . Giysiler ayakkabılar üst üste yığılmış. Bir pantolon bir bluz alıyorum beğenerek. Fiyatını çok yüksek söylüyorlar , neresi indirim bunun diye hayıflansam da alıyorum. Denerken giysileri , rengarenk ayakkabılar gözüme çarpıyor (mavi pembe. ) bağcıkları ve kurdelelerinden bir kaç tane araklamaya kalkıyorum ama alamıyorum.

Çok oyalanıyorum otobüsü kaçırmışımdır diye düşünüyorum. Hem istiyorum gitmeyi hemde istemiyorum. Teşekkürler güzel günler. Rüya temaları : lacivert yat, indirim ilanı, gündüz rüyası, rengarenk ayakkabılar. 20 Şubat 2010, 21:41.

Rüyada tatil hazırlığı görmek neye yorumlanır?

Rüyanız yorgunluk ifade etmektedir, İşlerinizden dolayı biraz fazla yorulduğuna, kendinize dikkat etmeniz gerektiğine işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tatil görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

3 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir