Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Tatil Yöresi Görmek

Rüyada tatil yöresi görmek ne demektir?

Rüyamda kız arkadaşımla beraber bir tatil yöresi gibi bir yerdeydik, yolda yürürken bir anda karşımızda ki dağ volkanik dağ gibi patlamaya başladı, koyu gri küller ve az da olsa alevler gözüküyordu, kız arkadaşımın elinden tuttum ve koşturarak uzaklaşmaya başladık. Küller üzerimize kadar geldi, kız arkadaşımın üzerine kapanarak onun küllerden yanmasını engelledim ama küller benim üzerime geldiği için benim canım yanıyordu ama yinede onu korudum, daha sonra tekrar kaçmaya başladık, kız arkadaşımı güvenli bir eve bıraktıktan sonra bir sebepten dolayı dışarı çıktım ve bir evin içinde arkadaşlarımla karşılaştım.

Bu sırada sanırım dağdan kül ve alev gelmiyordu, onlarla arabaya binmiş bir yerlere giderken dağın tekrar patlamaya başladığı gördüm, arkadaşlarıma kız arkadaşımın geride bir evde olduğunu onun yanına gitmek zorunda olduğumu söyledim ve arabadan inip geriye doğru koşturmaya başladım, yolda koşarken de etrafta annesini babasını kaybetmiş insanlar ağlıyorlardı, çığlık atan insanlar vardı, onların arasından kız arkadaşımı bıraktığım yere doğru giderken uyandım.

Rüyada tatil yöresi görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya kız arkadaşınız ile olan ilişkinizde fırtınalar estiğini, yanardağın lav püskürtmesine benzer duygu patlamaları yaşadığınızı gösterir. Çünkü dağdan çıkan lavlar, duygusal kızgınlık ve öfke patlaması demektir. Mitolojide dağın lav püskürtmesi dağın ve o dağa hükmeden tanrının öfkesini simgeler.

Rüyanızın verdiği en önemli mesaj tüm bu fırtınalara veya öfkeye rağmen aranızda büyük bir sevgi var, özellikle siz de, rüyada size bir şey olmaması gerçek hayatta adımlarınızı dikkatli attığınız sürece başınızın ağrımayacağına tabir edilir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tatil görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tatil Yöresi Görmek” için 2 yanıt

Merhaba, Rüyamda ailemle birlikte bir hotele tatile gitmiştik. Tepede yüksek bir yer ve tüm deniz, orman güzelliği ayaklarımızın altında. Hotelin havuzunda dururken birden bire ufak çok güzel bir muhabbet kuşu etrafımda uçmaya başladı ve uçarken sol elimin üzerine pisledi. Bende elimi temizledikten sonra bu kuş gelip sol omzuma kondu ve kendi ellerimle onu beslemeye başladım. Bazende ağzıma lokmayı koyup ağzımla besledim. Bunun manası nedir? Şimdiden teşekkürler.
28, Erkek, Bekar, Çalışıyor, Karamsar.

Hakan selam,
Rüyada tatile gittiğini görmek bir yorgunluk işaretidir ve yaşamın karmaşasına kısa bir süre mola verip, geleceğiniz hakkında daha isabetli kararlar vermeniz gerektiğine işaret ederken rüyadaki diğer unsurlar hayatınızda biraz daha kendinden emin, daha atak, biraz daha girişken olmak gerektiğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir