Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tatile Gittiğini Görmek

Rüyada tatile gitmek neye işaret eder?

Merhaba, ben gördüğüm rüyanın gelecek rüyası olduğunu düşünüyorum ama emin de değilim belki bilinçaltı da olabilir. Şimdi benim hoşlandığım biri vardı, o ve benimle ilgili bir rüya gördüm, ama onu şimdi sevmiyorum, yani sevmediğim zaman gördüm. Rüyamda bir yatağa uzanmış düşünüyorum, hayal ediyorum ama seneye olacakları hayal ediyorum ve ben bunları mı yaşayacağım gibi şeyler söylüyorum, bir yandan hayal ediyorum bir yandan geleceği görüyorum gibi bir şey.

Hayalimde bir adada hoşlandığım kişiyle tatildeyiz, adanın arkası ormanlık bir yer. Denizin kıyısında duruyoruz, yakınız, birbirimizin yüzüne bakıyoruz, gülümsüyoruz ama ben bunları düşünürken uzaktan görüyorum kendimi ve onu ayrıca kendimi şu halimde değil biraz büyümüş, farklı görüyorum ve “1 sene sonra 17 yaşımda bunları mı yaşayacağım” diyorum ve “seneye yaz tatilim güzel olacak gibi şeyler” söylüyorum ve uyanıyorum.

Yalnız bu gördüğüm rüya sanırım uyku ile rüya arası gördüğüm bir rüyaydı tam emin olamıyorum ama. Lütfen bana bunun yorumunu yapın bu benim için önemli bir rüya. Gönderen Damla

Rüyada tatile gittiğini görmek yorumu

Damla merhaba,

Rüyanız ( aslında bu rüyada olmayabilir, uyku önce hayal, hülya denilebilir ) sizin gibi 16 yaşlarındaki tüm genç kızların bilerek veya bilmeyerek kurdukları düşlerdir ve düş kurmak her sağlık düşünen insanın yaşaması gereken şeylerdir.

Kendine iyi bak, kendini düşlere fazla kaptırma, önce eğitim, geleceğini düşünmelisin gerisi zaten kendiliğinden olacaktır. Rüyanın ana unsurları: gelecek rüyası, yatağa uzanmak, adada tatil, hoşlandığı kişiyi görmek, ormanlık bir yer, Denizin kıyısı. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tatil görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tatile Gittiğini Görmek” için 2 yanıt

Rüyada tatile çıkmak
Rüyamda çok yakın bir arkadaşımla tatile çıkmışız. Ormanlık bir alanın kenarında arabayı bırakıp yürüyoruz. Arkadaşımla dağ bayır yürürken sürekli köpeklerle karşılaşıyoruz, arkadaşıma dönüp “gene kime yardım ettin ya da edeceksin, bu kadar köpek niye karşımıza çıkıyor” diye soruyorum. Önümüze çitlerle çevrili bir alanda zincirle bağlı krem rengi küçük bir köpek çıkıyor, gidip köpekle konuşmaya başlıyorum, “bir ihtiyacın var mı ne istersin” diye, “hayır yok” diye karşılık veriyor, “emin misin yemek ekmek ister misin” diye tekrar soruyorum ve biraz daha konuşup oradan ayrılıyorum.
Arkadaşın arabasının yanına geliyorum biraz uyusam iyi olur diye ön koltuga oturuyorum eve gitmem lazım deyip oturmamla kalkmam bir oluyor. Eve sürekli gittiğim yoldan değil başka bir yoldan gidiyorum o yolda çıkmaz sokak, karşıma eli baltalı genç bir erkek çıkıyor. Baltayla beni tehdit edip korkutmaya çalışıyor. Gencin üzerine yürüyüp elindeki baltayı alıyorum ve ve çocuk kaçmaya başlıyor. karşısına mavi demir bir kapı geliyor cebinden anahtar çıkarıp kapıyı açmaya çalışıyor. Bende yanından elimde balta hızla geçiyorum ve yokuş yukarı koşarak hızla ilerliyorum ve ana caddeye geliyorum.
33, Erkek, Bekar, Çalışıyor, normal,

Mehmet merhaba,
Rüyanın üç ana unsuru var; rüyada tatile gitmek, köpekle konuşmak ve tehdit edilmek.
Rüyada tatile çıktığını görmek bir yorgunluk işareti olup gelecekle ilgili isabetli karar vermek için bir mola vermek gerektiğini temsil ederken rüyada köpekle konuşmak ise kendi karakter kusurlarını örtbas etmek için girişimlerde bulunduğunuzu veya alışkanlıklarınızı gizlemeye çalıştığınızı simgeler. Eli baltalı gencin seni tehdit etmesi ise kendini baskı altında hissettiğini, bir konuda çaresizlik duygusu yaşadığını veya bazı iç korkularınız olduğunu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir