Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Tatlı Görmek

Rüyada tatlı görmek neye delalettir?

Selam. Rüyamda iş yerinin önüne gelen tatlı satan bir tatlıcı gördüm, tatlı tezgahı ile geliyor dükkanın önüne, tatlıcı bir kız ve kızı tanıyormuşum, tatlı almak istiyorum, benim istediğim tatlı yok ama tezgahta çeşit çeşit tatlılar var, bana “sana dur şunu vereyim” diyor, üzerinde sarı renkli bir Hindistan cevizi gibi bir şeyle süslenmiş tatlıyı vermek istiyor. Tatlı alıp almadığımı bilmiyorum, ama bu rüya çok hoşuma gitmişti, sabah neşeli bir şekilde uyandım, lütfen söyleyin bu rüyanın manası nedir. Şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada tatlı görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada tatlı görmek esas olarak rüyada görülen türüne ve rüyada neler olduğuna göre yorumlanmakla birlikte genelde iyi rüyalardır ve sağlık, sıhhat, ferahlık, mutluluk mesajları verir. Tatlı almak rüya sahibi kişinin yaşamında dönüm noktası sayılabilecek bir şans yakalamasına veya bu fırsatın doğmasına vesile olacak birine delalet eder.

Tatlı yemek rüya sahibine sevinç ve mutluluk yaşatacak güzel olaylar yaşamak demektir. Tatlı yaptığını görmek sorunların azaldığı bir dönemin yaklaştığını işaret ederken rüya tatlı yapmak aynı zamanda sıkıntı içinde olan bir yakınınızın aramanızı beklediğine delalet eder. Tatlı sattığını görmek ticaretle uğraşıyorsa bereketli kazançlar geleceğini, başka iş ile uğraşıyorsa ticarete atılacağını, bol para kazanacağını gösterir.

Tatlı çeşitlerin rüya açıklaması

Rüyada tatlı görmekRüyada kadın göbeği görmek çevrenizdeki insanlar tarafından dedikodunun yapıldığını gösterir. Burada anılan kadın göbeği tatlısı, bir tatlı yiyecek çeşididir.  Rüyada güllaç görmek veya güllaç almak rüya sahibi hakkında sağlık, bereket, kazançta artış işaretidir. Rüyada güllaç tatlısı yemek ev içinde uyum, huzur, ev halkında mutluluk anlamındadır.

“Rüyada Tatlı Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda tatlı yiyordum, arkasından müthiş bir diş ağrısı yaşadım, yorumlar mısınız?

Selam,
Rüyamda is yerinin onune gelen tatlı satan bir tatlıcı gördüm, tezgahı ile geliyor dukkanin onune, tatlici bir kiz ve kizi taniyormusum, tatli almak istiyorum benim istedigim tatli yok ama tezgahta cesit cesit tatli var bana diyor sana dur sunu vereyim diyor uzerinde sari renkli bir hinditan cevizi gibi bir seyle suslenmis tatliyi vermek istiyor

onceden cıktıgım arkadasım beni aradı ailesi istemeye geleceklerini soylediler yani kavve içmeye gelecez dediler, bende hakkımda hayırlımı degılmı diye istıhareye yattım ve ruyamda yuruyormusum bir yere gittimi goruyorum sora bir apartman dairesine giriyorum merdiven basamaklarına cıkıyorum kat 5 katta cıktım ve son dairede bi kapıdan tabagın içinde bana serbetli tatlı verildi ve bende yedim sora babam yanımdaydı hemen o anda babama verdim yemesi için baktı ne diye sordu sorada yedi bunun anlamı nedir merak ediyoru tesekkurler

Ruyamda annemle beraber tam olarak hatirlayamadigim bir yerdeydik ve bütün dolaplar tatliyla doluydu annem benden tatli istedi beraber yedik. Yorumunu çok merak ediyorum teşekkür ederim.

ruyamda bi pastane gibi bi dükkana girmişim çeşitli tatlılar vardı canım çekti mutfaga gittim bütün tatlıların tadına bakıp öyle karar vermek istediğimi söyledim hoş karşıladılar hepsinin tek tek birer lokma alıp tadına baktım en az beş altı çeşit tatlıdan birer lokma yemiştim bayağı da iştahlıydım sonra gidip bi kase kadar bolibon şekerlerinden almışıp ne anlama geliyor ?
evli 24 yaşında çocuksuzum ev hanımı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir