Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Tatlıcı Dükkanı Görmek

Rüyada tatlıcı dükkanı görmek ne demek?

Merhaba, ben istihareye yattim ama ruyam ilgincti. Seneler önce çok hoslandigim biri için yattim. gecen gün onunla 10 sene sonra yeniden karsilastik. kafamdaki en ufak supheyi silmek için istihareye yattim.

Rüyamda onun büyük bir tatlici dukkani vardi. oraya gittim zeytin aldim ama siyah zeytin. neyse parasini verdim yeşil ve beyaz kağıt para . karsiligini bana aynı şekilde , ama daha fazla olarak verdi. bende aa bu çok dedim bana sarı beyaz olarak verdi. elimde beyaz posetler dukkanda 3 tane tesetturlu bayanla karsilastim. bizden bahsediyorlardi. bunlarin arası olacak diye , bende bunu bilemeyiz diye cevapladim. posetlerle dışarı ciktigimda, çok güzel yagmur ciseliyordu. bekarim , bayanim , 26 yasindayim, doktorum.

Rüyada tatlıcı dükkanı görmek yorumu

Merhaba, rüyanız, gerçek yaşamınızda kafanızın oldukça karışık olduğunu ifade ediyor. tatlıcı dükkanında zeytin satılması ( veya sizin tatlı değil de siyah zeytin almanız ) bunu işaret etmektedir.

Rüyada tatlıcı dükkanı görülmesi, çok hayırlı bir rüyadır, bol kazançlı bir döneme girildiğini gösterir, kazancında artış olacağı ya da yeni bir işe başlamak ya da yeni yatırım yapmak anlamına gelir.

Rüyada zeytin görmek çok iyidir ve hayra yorulur. Çok mutlu olacağınız anlamına gelir. İş hayatında büyük başarılara imza atacak, hoş sürprizlerle karşılaşacaksınız. Rüyada siyah zeytin görmek, gelecek günlerde rahat içinde ve huzurla bir yaşam sürüleceğini gösterir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir