Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Tatlıcı Görmek

Rüyada tatlıcı görmek neye işarettir?

Kendi evimiz bir tatlıcı, tatlı dükkanı oluyor ve annem benden tabak almam için balkondaki tabak dolabına gönderiyor, sonra sevdiğim insan benim arkamda beliriveriyor, bende onu görmezlikten geliyorum, daha ben yürürken arkamdan bana “kaçma” diyor ve bende yere oturup ağlamaya başlıyorum.

Sonra bana ağlamamamı söylüyor ve gözyaşımı siliyor, bende sarılıyorum ona. Sonra bir odaya giriyoruz kapıyı kapatmaya çalışıyorum, ama kapı kapının yerine küçük geliyor ve örtülmüyor. Bunun açıklaması nedir? Gönderen Elif.

Rüyada tatlıcı görmek neye yorumlanır?

Elif Merhaba,

Rüyanız çok hoş mesajlar vermektedir ve rüyanın tüm unsurları birbiri ile uyumlu olup, sağlık, sıhhat, ferahlık, mutluluk işaret etmektedir.

Bir kapıdan girmek, kapıdan geçmek, kapıdan girdiğini, kapıdan geçtiğini görmek Yaşamda size sunulacak yeni fırsatları simgeler, hayatınızda yeni bir aşamaya girdiğinizi gösterir. Rüyada kapı kapatmak, kapı kapattığını görmek cinsel sırları ya da cinsel faaliyetler konusunu temsil eder.

Rüyada tatlıcı dükkanı görmek, oldukça hayırlı bir rüya olup, bol kazanç, kazancında artış olacağı ya da yeni bir işe başlamak ya da yeni yatırım yapmak anlamına gelir.

“Rüyada Tatlıcı Görmek” için 2 yanıt

Rüyada tatlı dükkanı görmek
Hayirdir inşallah, ben ruyamda bir tatli dukkanındayım, oğlumla birlikte yemek yiyorum, tatlı mı bilmiyorum fakat yiyorum ve elimde sanki kutu gibi gibi bir sey var ve onun icinde ayakkabilar/babetler, ve onlar bir suru onlari uc -uc yapip oyun gibi yerlestimem gerekiyor, fakat dortlukte yerlestiriyom, ayakkabilar yeni ben giymiyorum. bu arada kalkiyoruz esim disarida bizi bekliyori oglum mutlu ve disarida yagmur yagdigi icin yesil bol bir mont gigdiriyorum ve cikiyoruz, tatlicidan disari guzel aksam uzere sanki bahar, yaz degil fakat oglum islanmasin diye o montu gigdirmisim. ne varki esim biraz kizgin ve biraz da sarhos, bana geciktim cikmakla tatlicidan. esim hiç icki kullanmiyor gercekte. ruyam bu hatirladigimkadar hocam. hayirlisi.
36, Kadın, Evli, Ev hanımı, mutsuz

Yeliz merhaba,
Görmüş olduğun rüya hakkında önemli iki mesaj vermektedir.
Birincisi önünüzde sağlıklı, güzel bir yaşam bekliyor.
İkincisi bu günleri daha da mutlu kılmak için eşini daha fazla dinlemek, onun duygu ve düşüncelerini daha çok dikkate almak gerektiğini işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir