Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tavan Görmek

Rüyada tavan görmek neye işaret eder?

2 gün önce rüyamda evimin çatısının yandığını gördüm. Tuvaletin tavanı tarafından yanıyordu ve bende kovayla su serpip söndürmeye uğraştım sonra evimin çatısına çıkıp evin içine doğru baktım. Geçen yıl vefat eden kardeşim bana 1 kova su verdi ve o 1 kova su ile yangın söndü. Tabirini rica etsem yazar mısınız. Saygılarımla. Sevcan.

Rüyada tavan görmek neye yorulur?

Sevcan merhaba, Gördüğünüz rüya kimi zorluk ya da engel ile karşılaştığını ve bunlarla mücadele etmekte yetersiz ve isteksiz olduğunu, cesaret eksikliği içinde bulunduğunu simgelemektedir.

Rüyada tavan görmek ruhsal ve manevi durumunuzu gösterir, kendisi için gereken sınırları doğru tespit etmek gerektiğini ifade eder. Rüyada tavanda çatlak, delik görmek ya da tavanın çökmesi reel yaşamda güvendiğiniz kimi şeylerin umduğunuz gibi olmadığını ya da bir hayal kırıklığı yaşadığınızı temsil eder. Rüyada tavanın aktığını, tavan akması görmek, iyi olacak diye beklediğiniz bir şeyin tam aksi geliştiğini ve iyi olmasını beklediğiniz bir durumun tam tersi size üzüntü ve sıkıntı getirdiğini gösterir.

“Rüyada Tavan Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda yağmur yağıyordu ve aşırı yağmurlar sonucu tavanım çok fazla akıyordu. Bu ne demektir?
52, Erkek, Evli, Emekli, mutsuzluk

Selam,
Rüyada yağmur yağması normalde hayırlıdır, bereket, bolluk, güzel günleri işaret eder. Ancak rüyanızda aşırı yağmur sonucu tavan akması beklentilerinizde hayal kırıklığı yaşamanıza neden olan bazı şeyler olduğunu temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir