Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Tavanı Delik Ambar Görmek

Rüyada tavanı delik ambar neye işarettir

Merhaba, 38 yaşındayım ve iş konusunda belirsizlik yaşamaktayım. Rüyamda baba evindeyim. Ailemle otururken birden yağmur bastırıyor. Babam ve akrabalarımla birlikte içi buğday dolu ambarı kontrol ediyoruz. Babam beton tavanı kontrol ederken ben içeriden tavanda bir delik fark ediyorum ama akıtıyor.

Sonra bir başka delik fark ediyorum ve yağmur suyu buğdayların üzerine akıyor. Deliği kapatmaya ve buğdayların zarar görmesini engellemeye çalışıyorum. Sonrasında kendimi ambarın hemen yanındaki asma direğine tırmanmış güzel ve iri bir üzüm salkımını koparmaya çalışırken görüyorum ama nedense koparmaktan vazgeçiyorum.

Rüyada tavanı delik ambar görmek tabiri

Ertan selam,  rüyada yağmur görmek daima güzeldir ve her zaman iyiye yorulurken aynı zamanda rüya sahibi hakkında bereket, bolluk, arınma ve kötülüklerden uzaklaşma anlamlarına gelir. Rüyada ambar görmek rüyayı gören kişinin duygularınıza bilinçsizce kapıldığınızı, duygularınızın esiri olduğunuzu ifade eder. Ambarın buğday ile dolu olması kişinin duygularından ziyade mantığı ile hareket etmesi halinde hakkında yeniden diriliş, canlanma, canlılık ve berekete kavuşacağını simgeler.

Rüyada tavan görmek rüya sahibinin ruhsal ve manevi durumu hakkında bilgi verir ve kişinin kendini ayarlaması gereken sınırları doğru tespit etmesi gerektiğini işaret eder. Rüyada tavanda delik görmek  reel yaşamda güvendiği bazı şeylerin umduğu gibi olmadığını ya da bir hayal kırıklığı yaşadığını temsil eder. Rüyada tavan akması iyi olacak diye beklediğiniz bir şeyin tam aksi geliştiğini ve iyi olmasını beklediğiniz bir durumun tam tersi size üzüntü ve sıkıntı getirdiğini gösterir. bakınız tavan rüya tabiri sayfası. Yağmur suyunun buğdayların üzerine akması aslında sizin mantığınızdan ziyade duygularınızla hareket etmek yüzünden kaçırdığını fırsat, kısmet veya bereketi ifade ederken deliği kapatmaya çalışmanız bu yönde kayıplarınızı telafi etmek için çaba sarf ettiğini anlatmaktadır.

Rüyanın son bölümü hakkınızda oldukça hayırlı haberler vermekte ve bu çabalarınızda başarıya ulaşacağınızı, kayıpları kapatıp yeniden huzur, mutluluk ve berekete kavuşacağınızı anlatmaktadır. Çünkü rüyada üzüm salkımı görmek rüyayı gören kişinin göstereceği çaba sonucu eline bir miktar para geçeceğine delalet ederken alternatif olarak eşinin ailesi tarafından bir mal sahibi yapılacağını gösterebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir