Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tavla Görmek

Rüyada tavla oynayan birilerini görmek ne demek?

Rüyamda önceki oturduğumuz evde yatıyorum ve uyurken bir şeylerden korkuyorum. Bağırıyorum ama sesimi duyan yok. Sonra rüyamda uykudan uyanıyorum. Yani rüya içinde rüya.

Sonra kız arkadaşımın benimle ilgilenmediğini ve nasıl olur da sesimi duymazsın o kadar duvara vurdum bağırdım gibisinden üzüntü hali yaşanıyor. Sonra bakıyorum kız arkadaşım açık bir mekandaki piknik masasında tanıdığım ama hiç alakasız bir erkekle tavla oynuyor, gülüyor. Bende yanlarına gidip biraz tavla seyrediyorum. Ben yanlarına gidince kızın neşeli hali kaçıyor. En son toplanırken kıza kedi saldırmaya çalışıyor. Bu kadar. Anlattığım gibi bayağı uzun ve karışık. Değerli yorumlarınıza ihtiyacım var. Teşekkürler.

Rüyada tavla oyunu görmek yorumu

Mithat selam, rüya içindeki rüyalar en değerli rüyalardır ve genellikle hemen gerçekleşir.

Rüyada bir şeyden ya da birinden korktuğunu görmek rüyayı gören kişi için bir kendine güven sorununu işaret eder ve sürekli olarak başkalarını mutlu etmeye çalıştığını gösterirken aynı zamanda kendine daha fazla güvenmesi ve birazda kendini düşünmesi, kendine daha fazla zaman ayırması gerektiğini temsil eder. Rüyada bağırdığını görmek müspet bir rüya olmayıp rüya sahibi insanın yakınında bir tehlike olduğunu sandığını yada bir tehlike geçirmeyi düşündüğünü, çirkin bir hareket veya bir hayal kırıklığı ile karşılaşacağını temsil eder.

Rüyada tavla görmek gerçek hayatta bazı maddi problemler yaşadığınızı ve sıkıntıları aşmanın yolunu bilemediğini simgelerken tavla oyunu aynı zamanda mücadeleden vazgeçmemek gerektiğine işaret eder.

Rüyada tavla oynamak istenmeyen ziyaretçi sembolüdür. Tavla oynadığını görmek rüya sahibinin reel yaşamında yakın bir zamanda aslında görmeyi hiç istemediğini bir konuğun geleceğine rivayet edilir. Tavlada kaybetmek, oyunu kaybettiğini görmek aşk hayatında felaket derecede şanssızlıklar yaşayacaksınız demektir. Tavlada kazanmak sevdiklerinizi sevindirmek için sarp, yüksek, virajlı bir yola gideceksiniz demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir