Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada tavla zarı görmek

Rüyada tavla zarı görmek neye delalet eder?

Merhabalar, rüyamda bir evdeyim, ev bizimmiş ancak şu an oturduğumuz bir ev değil. Evde kafesin içinde bir aslan var ama çok huysuz bir hayvan, kafesin içinden dahi herkese saldırmaya çalışıyor. Evde babam, büyük dayım, küçük dayım ve ben varız. Babamla büyük dayım evin balkonunda tavla oynuyorlar ancak babam çok rahat davranıyor, sanki dünya umurunda değil gibi elinde tavla zarı döndürüyor, ben ise aslandan dolayı panik halindeyim.

Sonra küçük dayımla aslanın kafesinin olduğu salonda aslan ile ilgili sohbet ediyoruz. Biz tam sohbet ederken aslan kafesten çok rahat bir şekilde çıkıyor ve karşımdaki koltuğa oturuyor. O andan sonra ben çok korkuyorum ve dayıma sesleniyorum, yardım istiyorum ancak dayım hiç bir şey yapmıyor. Bende elime bir yorgan alıyorum ve babamı çağırmaya başlıyorum “baba baba” diyerek uyandım. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler, iyi günler.

Rüyada tavla zarı görmek yorumu

Melih merhaba, bu hoş rüyayı gönderdiğin için teşekkür ederim. Bilindiğini gibi aslan güç, cesaret, otoritenin sembolüdür. Rüyada evde aslan görülmesi sağlıklı birisi  için uzun ömre, hasta kimse için iyileşme, şifa bulmaya delalet eder. Bu konuda geniş açıklamayı aslan yorumu sayfasında bulabilirsin.

Rüyada tavla oynayan birilerini görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bir takım maddi sorunları olduğunu ve problemleri aşmanın çaresini bilemediğini simgeler. Bu rüya öte yandan hiç bir zaman mücadeleden vazgeçmeye işaret eder. Rüyada zar görmek iyi bir rüya değildir ve rüyayı gören kişinin kendisine yarar sağlamayacak işlerden, haram paradan uzak durmasını, aksi halde mal ve itibar kaybı yaşayacağını anlatır.

Not: burada anılan tavla zarı, okey zarı, kumar zarı gibi oyun oynamakta kullanılan küp zardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir