Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Tavşan Görmek

Rüyada tavşan görmek neye delalet eder?

Rüyamda çok sayıda tavşan gördüm. Dağlık, engebeli ve içinden nehir geçen bir arazide, tanımadığım bir genç bir erkekten kaçıyorum, bu kişinin düşmanım olmadığını öğreniyorum, bana engellerden geçerken yardım ediyor tavsiyede bulunuyor. Akşam oluyor, yaşlı bir kadının ve genç bir kişinin işlettiği hana gidiyoruz, burada pişmiş tavşan eti yiyoruz, karnımızı doyuyoruz. Çıkarken yaşlı kadınla hiç konuşmuyoruz ve etrafta çok sayıda tavşan var, hepsi uysal ve renkleri beyaza yakın, bana yaklaşmaya çalışıyorlar, ben de onlardan uzaklaşıyorum çıkıp gidiyoruz.

Rüyada tavşan görmekTakma isim : rifat
Yaşınız : 32
Cinsiyetiniz : Erkek
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : umutlu
Anahtar kelime : tavşan eti

Rüyada tavşan görmek yorumu?

Rüyada genç adamdan kaçmanız geçmişte yaşadığınız bir olayın etkisinden kurtulamadığını gösterirken onun aslında düşman olmadığını öğrenmeniz sizi etkileyen bu olayın aslında önemli bir konu olduğunu, kolayca üzerinizden atabileceğinizi işaret etmektedir.

Rüyada tavşan görmek şans, sihirli güç ve başarıyı temsil eder. Hayata daha pozitif bakacağınız günleri işaret eder. Rüyada tavşan yemek, tavşan eti yediğini görmek bolluk, sıcaklık, bereket ve cinsel aktivite simgeler.

Rüyada tavşan, yavru tavşanlar görmek analizi

Rüyada konuşan tavşan görmek ya da tavşanla konuşmak başarıya ulaşmak için gerekli olan şansı sağlamanın birazda kişinin elinde olduğunu, bunun için sahip olduğunuz bazı üstün özelliklerin farkına varıp onları değerlendirmek gerektiğini,  bunları başaracak özelliklere sahip olduğunuzu gösterir. Tavşan beslemek, tavşanları sevmek kişisel anılarınızla ilgili özlemlerinizi işaret edebilir.

Yavru tavşanlar görmek, hayatınızda güzel bir başlangıcı temsil eder, tavşanın yavrusu yaşamınızdaki bu başlangıcın sanki bir sihirli el değmişcesine kendiliğinden, birden bire gelişeceğini simgeler. Rüyada beyaz tavşan, aşk hayatınızda bağlılık, sadakati ifade eder. Zıplayarak ilerleyen tavşanı görmek çocukları çok sevdiğinizi işaret eder. Rüyada hızlı koşan görmek saklanması gereken sır olarak yorumlanır. Tavşan avlamak, önümüzdeki günlerde biraz şüpheci davranacağınıza işaret eder. Rüyada tavşan satmak, satın almak veya tavşanı yemek küçük bir rahatsızlık veya elinizdeki kısmeti reddetmek olarak yorumlanır.

Rüyada Arap tavşanı görmek, gereksiz yere çok yemin etmeyi veya yalan söylemeyi ifade eder. Angora tavşanı, içinizdeki olumsuz duygular ve bastırılmış duyguları üzerinizden atıp, dışarı açılmanız, rahatlamanız gerektiğini işaret eder. Dağ tavşanı görmek rüyayı gören kişinin yaşamındaki engelleri hızla aşmaya başlayarak içindeki kaygılardan kurtulmasına, iş yaşamındaki zorlukları kolaylamasına delalet eder. Ada tavşanı görmek, gerçek hayatınızda aslında hoş, olumlu, zevkli etkinlikler olduğunu ancak bunlardan yeteri kadar mutluluk alamadığınızı, üzerinizdeki çekingenliği atmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada paskalya tavşanı görmek, üzüntülerin artık geçtiği anlamına gelir. Paskalya tavşanı almak, zor zamanların veya gönül yarasının, yakında gerçekleşecek bir olaydan sonra geçeceğini, yine mutlu olacağınızı işaret eder. Paskalya tavşanı vermek, gururunuzu kırmalarına izin vermemeniz gerektiğini, başınızı daima dik tutmalı ve kararlı olmalısınız anlamını taşır. Paskalya tavşanı yediğini görmek, yenilenmiş bir hayat ve ruhun yeniden doğuşunu temsil eder. Not: Paskalya tavşanı, çikolatadan yapılmış, paskalya bayramında hediye edilen yiyecektir.

“Rüyada Tavşan Görmek” için 6 yanıt

rüyamda vücudumdan belimden tavşan ve yarasa çıktığını görüyordum lütfen yorumlarmısınız?

rüyamda tavşanı yakalamaya çalışıyordum o çok hızlı koşuyor bende peşinden onu tutmaya çalışıyordum sonunda yakaladım ve onu sevdim benimle konuşuyordu.ona çok güzel olduğunu söledim ve sevdikten sonra bıraktım oda koşarak gitti.rengi griydi açıkcası ne ifade ettiğini bilmek istiyorum

rüyamda biz dedem gilden teyzem gile gidiyoruz orda beyaz gözünün yanlarında siyahlıklar var benden kaçıyodu yakaladım bizim eve geldik bana boynuma sarılmayı öğrendi sarılıyoduk birbirimize tavşanla kapanın önüne geldik anneme dedeim anne tavşanı bizim evde dursunmu diye hayır kızım dedi ben dedim çok tatlı dedim orda uyandım

Rüyada insan boyunda tavşan görmek
Öncelikle merhabalar, Rüyamda insan boyunda büyük beyazımtrak bir tavşan gördüm, bir kadınla tavşan boğuşup duruyordu tabi bu şakalaşma şeklinde oluyordu ama çok sert bir boğuşma oldu, ara sıra tavşan bana da doğru geliyordu ama bir şey yapmıyordu. lütfen bunu yorumlarsanız memnun olurum. iyi çalışmalar.
azad, 26, Erkek, Bekar, Çalışmıyor, mutsuz

Merhaba,
Rüyada tavşan görmek, şans, sihirli güç ve başarıyı temsil eder. Hayata daha pozitif bakacağınız günleri işaret eder. Tavşanın çok büyü olması bu niteliklerin büyüklüğünü işaret eder ve önünüzde çok şanlı bir dönem olduğunu, büyük başarılar elde edeceğinizi gösterir.

Rüyada beyaz gri renkli tavşan zıplıyor, bende onu yakalıyor ve seviyorum, annemde var, yan tarafımda da 6 tane beyaz tavşan var, onlar küçük boyut olarak yorumu nedir acaba?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir