Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Tavşan Ve Ateş Böceği Görmek

Rüyada tavşan ve ateş böceği görmek ne demektir?

Merhaba, ben 2 rüyamı da yazacağım. Birincisinde ben rüyamda bir dağdaydım ve dağda bir çok rüya vardı ancak dağda birde çok sevimli bir tavşan ve birde ateş böceği vardı, ateş böceği tavşanın yanında uçuyordu. Daha sonra tavşan bana doğru döndü ve gülümsedi, ben dağda ilerlerken yılanlara basmamaya çalışıyordum. Bu rüyanın manası ne olabilir? 20. 12. 2009 / 22:54 tarihinde gönderilmiş

Rüyada tavşan ve ateş böceği görmek neye yorulur?

Rüyada tavşan görmek şans, sihirli güç ve başarıyı temsil eder. Hayata daha pozitif bakacağınız günleri işaret eder. Aynı zamanda bolluk, sıcaklık, bereket ve cinsel aktivite simgeler. Rüyada ateş böceği görmek bilinçsizce, tesadüfen ortaya çıkan parlak fikirleri ifade eder. Havada uçan ateş böceği görmek parlak fikirlerinizin gerçek yaşamda faydalı işlerde kullanılacağını işaret eder. Rüyada yılan gizli korkularınızı ve endişelerinizi ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tavşan Ve Ateş Böceği Görmek” için 3 yanıt

Rüyada dağ tavşanı görmek neye delalet eder?
Selam Aleyküm. Rüyamda 3 yada 4 tane ölü dağ tavşanı görüyorum, ikisi bir arada, 1 yada 2 sisi başka yerde birbirlerine yakın. Bunları bir aslanın öldürdüğünü az ilerilerindeki aslanı görünce anlıyorum, aslana yaklaşınca onun bir dağ tavşanın öldürdüğünü ve çekerek uzaklaştırmaya çalıştığını anlıyorum, benim niyetim tavşanı yakalamak ama aslana uzanıp aslanı yakalarsam tavşanı da yakalarım, aslana doğru elimi uzatıyorum tavşan Aslanı geri çekiyor. Şimdiden dilimize emeğinize sağlık. Allah sizden razı olsun. 36, Erkek, evli, güvenlik.
Sitenizi çok beğeniyorum ve Facebookta arkadaşlarıma tavsiye ediyorum. Başak Burcu 2016 yı bekliyoruz, saygılar.

Ulaş selam, Rüyada bir dağ tavşanı görülmesi rüyayı gören kişinin yaşamında karşısındaki engelleri hızla aşmaya başlayacağını ve içindeki kaygılardan kurtulacağını özellikle de iş hayatındaki bazı zorlukları kolayca çözeceğini gösterir. Bu konuda tavşan rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir. Ancak dağ tavşanlarının ölü olması bu konuda bir negatif anlam taşıyabilir ve bu zorlukları aşarken yorulmaya veya bazı sorunların bir süre daha devam edeceğine rivayet edilir. Rüyada aslan görülmesi yüksek mevkideki insanlarla dostluk kurulacağını ve onların desteği ile yeni başarılara ulaşılacağını ifade eder. Rüyanın ilginç yanı aslan tavşan yakalamış yani anılan güçlü kişi sorunları çözmüş. Rüyadaki diğer gelişmeler güçlü birinin size yardım edeceğini veya destek vereceğini, böylece zorluklardan daha kolay çıkacağını temsil etmektedir.
Sitemiz hakkındaki düşünceleriniz için teşekkür ederim. 2016 yılı yorumu için yurt dışında bu konuda çalışmalar yapan bir arkadaşım bir kaç aydan beri çalışmalarını sürdürmekte ama yorumları hiç iç açıcı olmadığı için yayınlamayacağım. Ama umarım öyle olmaz.

Ağzınıza yüreğinize sağlık. Teşekkürler.
2016 yayımlananmaz ise 2016 başak burcunu mail atarsanız. 2015 çok güzeldi ve farklıydı bu nedenle istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir