Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Tavşanlar Görmek

Rüyada tavşanlar görmek neye işarettir?

Rüyamda kapalı bir günün ılık bir öğlesinde ders çalışırken dışarıdan ses duyuyorum. Pencereden bakınca siyah sevimli bir tavşanın gül dalının üstünde asılı kaldığını beyaz tavşanlara kurtarmaları için seslendiğini, yalvardığını duyuyorum. Hemen dışarı çıkıp kurtarıyorum, kucağıma alıyorum okşuyorum ve orada çimlere uzanmış kabarık tüylü bembeyaz irice tavşan grubuna neden kurtarmıyorsunuz arkadaşınızı diye kızıyorum. Onlarda o bizden değil diyorlar. Eve götürüyorum ve siyah tavşanla ilgileniyorum. Bir sonraki rüyalarda da beyaz tavşanların eve girip siyah tavşana zarar vermeye çalıştığını görüyorum ve siyah tavşanı korumaya çalışıyorum. 17 YAŞINDA ÖĞRENCİYİM, CİNSİYETİM KIZ. Ana temalar : siyah tavşan, ders çalışmak, ses duymak, gül dalı, beyaz tavşanlar, yalvardığını, hayvan kurtarmak. 29. 01. 2010 / 11:23 tarihinde gönderilmiş

Rüyada tavşanlar neye yorulur?

Rüyada tavşan görmek şans, sihirli güç ve başarıyı temsil eder. Hayata daha pozitif bakacağınız günleri işaret eder. Aynı zamanda bolluk, sıcaklık, bereket ve cinsel aktivite simgeler. Bu bilgiler ışığında, rüyanız; şans ve başarının çevrenizde dolaştığı ancak kimi küçük engeller olduğunu ve çok yakında bu engellerin kalkacağını ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tavşan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tavşanlar Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda tavşan görüyorum, yanımda 2 kişi oluyor ateş ediyorum vuramıyorum, sonra 2 tane tavşan görüyorum onlara da ateş ediyorum vuramıyorum ve sonraki ruyamda yanımda bir kişiyle dağlık ormanlık bir yerde yürürken havada uçan yırtıcı bir kuş ve hırlayan bir kurt görüp kaçıyoruz. 30, Erkek, Evli, Çalışıyor

Karda06 ya cevap
Rüyada tavşan görmek, şans, sihirli güç ve başarıyı temsil eder. Hayata daha pozitif bakacağınız günleri işaret eder. Tavşanlara ateş etmeniz içinizde bir konuda taşıdığınızı ancak onları vuramamış olmanız bu şüphenin yersiz olduğunu simgelemektedir.
Rüyada ormanda yürümek, ormanda yürüyüş yapmak, gezi yapmak, gerçek yaşamınızda iş ya da eğitim hayatında emin adımlarla ilerlemeyi temsil eder. Havada uçan yırtıcı kuş gerçek hayatınızda acımasız bir mücadeleye ya da rekabet içinde olduğunuzu gösterirken kurt ise güçlü bir hayatta kalma içgüdüsü, güzellik, yalnızlık, gizem, kendine güven ve gurur simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir