Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Tavuk Ve Yılan Görmek

Rüyada tavuk ve yılan ne demektir?

Merhaba, rüyamda kıskandığım kuzenimle ve annemle bir dükkanda yemek yiyorduk. Çok fazla insan vardı. Hatırlamadığım bir şey oldu ve biz bir bahçeye geldik. Bahçe demir ile çevriliydi ve sadece kapısı vardı. Sonra kuzenim, annem ve onun annesi ile birlikte bahçede kahvaltı yapıyorduk. Bir tavuk gördük, tavuğu yılan soktu ve tavuk öldüu. Rüya biraz karışık ama gerçekten çok korkmuştum! Lütfen rüyamı yorumlayın . Şimdiden çok teşekkürler . İyi günler. 27. 05. 2012 / 17:33 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada tavuk ve yılan görmek neye yorulur?

Merhaba, Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda öz güven kaybı ve iradenizi kullanma zorluğu yaşadığınız bir dönem geçirmekte olduğunuzu, çok fazla gevezelik ve dedikodulu ortamda bulunduğunuzu işaret ederken arkadaş çevrenizle daha sıcak, daha yakın ilişkiler kurmak isteğinizi de ifade etmektedir.

Rüyada ölü tavuk ya da yılanın tavuğu öldürmesi hayatın kimi alanlarında istikrarsızlık yaşadığınız anlamına gelir. Konumunuz hakkında veya yaptığınız kimi işler, verdiğiniz kararlar hakkında kendinizi huzursuz hissettiğinizi gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tavuk Ve Yılan Görmek” için 4 yanıt

Rüyada tavuk yakalamak ne demek
Rüyamda 5 tane canlı tavuk yakalıyorum. Onları bir tepsinin içinde kesilmesi için götürüyorum. Çok sakin oturuyorlar. Bana bakanın gözünden gözyaşı yerine kan akıyor. Kıyamam diyerek serbest bırakıyorum. Sizce yorumu nedir?

Rüyada tavuk görmek öz güven kaybını ve iradesizliği sembolize eder. Ayrıca çok fazla gevezelik ve dedikoduyu işaret eder. Tavuklar aynı zamanda bir süre sıkıntılı günler geçireceğinize fakat sabırlı davranarak bu sıkıntılardan kurtulup rahatlamak, mutluluğa ermek anlamına gelir. Bir de aile yaşamınızın huzurlu ve refah içinde olacağına işaret eder.

babamla beraber evin icinde sari buyuk piton yilanini kovaliyoruz ve sonunda ben bicakla olduruyorum. ortalikta dolasan bir beyaz tavuk ve yegenim var 3 yasinda. yilani kovalarken ve oldururken bu ikisinden hic kurtulamiyorum. yilan olunce yegenim yanlislikla yilanin parcalanmis cesedine dokunuyor ve uyaniyorum. lutfen yorumlar misiniz. tesekkurler

Merhaba,rüyamda bir tavuğun yuvasının altına bakıp durduğunu gördüm ve onun ordan kalkmasını istedim sonra birden bire inçe sarılısiyallı küçük sayılabilecek bir yılan çıktı ortaya tavuk korkup gitti ben de gittiği için sevindim sonra yılanın bana doğru geldiğini görünce korktum birden bire havalanarak üzerime atladı o an uyandım ve omzumun orasının sızladığını hissettim lütfen yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir