Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Tavuklu Pilav Yemek

Rüyada tavuklu pilav yemek neye işaret eder?

Merhaba. Ben dün gece rüyamda dışarıdaydım ve normal hayatta tanımadığım 3-5 erkekle birlikte bir arabanın yanında muhabbet ediyordum. Birden eski erkek arkadaşım belirdi, ona da biraz nispet yaptım. Sonra eski erkek arkadaşımla birlikte diğer erkekler ayrıldılar yanımdan, giderken de beni korkuttular şaka yapar gibi. Bu arada hangi ara oluyor bilmiyorum ancak pilav ve sanırım tavuklu pilav yiyorum. Sonra eski erkek arkadaşım yanıma geliyor, korktuğum için sevgi gösterisinde bulunuyor ve “ne söz verdik hatırlıyor musun? Ben seni alnından sen de beni gözümden öpecektin” diyerek alnımdan öpüyor.

Ben onun gözünden öpecekken sol gözünde kırmızı bir şişlik olduğunu fark ediyorum.  Tiksinç bir görüntü, arpacık gibi ama dışarıdan çıkmış. Yine de öpüyorum. Bu rüya ne anlama geliyor? Ne zaman bu kişiyi görsem rüyalarımda hep yemek yiyorum veya yemek yapılıyor.

Rüyada tavuklu pilav yemek tabiri

Rüyada eski erkek arkadaşı görmek daha özgür, daha az ipotekli ilişkiyi ifade eder. Rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarını, romantizmin karışmadığı bir zamana geri getirmek arzusunu simgeler. Heyecan, özgürlük, gençlik canlılık anılarını hatırlamak gerektiğini simgeler.

Rüyada pirinç pilavı yemek zenginlik ve mutluluk olarak yorumlanır bu zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Rüyada tavuk yemek, yediğini görmek, tavuk eti yemek, tavuk eti yediğini görmek gerçek yaşamınızda size yeni bir kimlik arayışı projesine başladığınızı, başta beslenme alışkanlıklarınız olmak üzere kendiniz hakkında kimi değişiklikler yapacağınızı ifade eder. Rüyada öpmek, öpüşmek, öptüğünü veya öpüştüğünü görmek yakınlık olarak yorumlanır. Kişinin öptüğü kişiden haber alacağına veya karşılaşacağına işarettir. İyi arkadaş kazanmaya da işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada pilav görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada arpacık görmek, arpacık olmak, arpacık çıktığını görmek yakın zamanda çıkarlarınıza ters düşen bir olay yaşadığınızı simgeler.

“Rüyada Tavuklu Pilav Yemek” için 3 yanıt

Rüyamda evimizde aşık olduğum adamla yemek yiyordum. yemeğin tadını hatırlamıyorum ama tavuk yediğimi hatırlıyorum. çok mutluydum evde çok sayıda tanıdık vardı. birde tanıdığım ama hiç görmediğim insanlar vardı. ilk defa böyle bir rüya gördüm yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.

Rüyamda erkek arkadaşıma tavuklu pilav veriyorum. Birde yoğurtlu çorba çorbanın icinde de tavuk var, annem bir şeyler pişiriyor annem yanımızda bu arada.

Ayla selam, rüyanın ana temaları; tavuklu pilav görmek, birine pilav vermek, çorba pişirmek olup bu konuda açıklama sayfada ve rüyada çorba görmek sayfasında yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir