Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Tavus Kuşu Görmek

Rüyada tavus kuşu görmek nedir?

Rüyamda evimdeyim, dışarıdan adımı seslenen birini duyuyorum, pencereye döndüm kim olduğunu anlamak için, çok büyük bir tavus kuşu “dişim ağrıyor, beni içeri al” dedi, hemen aldım, tavus kuşu içeride uslu uslu oturmaya başladı, benimle yaşayacak artık diye düşünüyorum. O sırada annem geldi yorgun hasta gibi, ona anlattım durumu “dişi ağrıdığı için eve aldım” diyorum, kuş da utangaç bir şekilde yanımızda oturuyor. Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler. Ayşe, Kadın, Boşanmış, Ev hanımı, endişeli

Rüyada konuşan tavus kuşu yorumu

Ayşe selam,

Rüyada bir kuş ile konuşmak rüyanın açıklaması yapılan konuşma ile birlikte açıklanır. Genel olarak konuşan kuş, insanın sahip olduğu ancak çoğu zaman farkında dahi olmadığı bazı üstün yeteneklerin yansımasıdır. Bunlar bazı konularda üstün anlama ya da anlatma yeteneği, üstün anlama kabiliyeti hakkında olabilir. Rüyanın size söylemek istediği bunların farkına varın ve değerlendirin şeklinde yorumlanır. Rüyanızda kuşun dişinin ağrıdığını söylemesi hakkınızda yaklaşan bir sıkıntıyı işaret edebilir, umarım öyle olmaz.

Rüyada tavus kuşu görmek genellikle şans, kısmet anlamına gelir. Bazı kültürlerde tavus kuşu Zengin ve güzel bir kadınla tanışmaya işaret eder.

“Rüyada Tavus Kuşu Görmek” için 2 yanıt

Selamun aleykum, bu ruyayi ders calisirken icim gecmis uyuyakalmisim, gunduz gordum. ruyamda yesiligiyle unlu bir kasabaya gidiyorum yolda giderken bir evin icinde buluyorum kendimi, tahta bir kapi cikiyor onume ve acip tekrar yola cikiyorum fazla dik olmayan bir tepeye tirmaniyorum, yolumun ustunde tavuskusu gibi bir kus goruyorum, kus yesil ve mor renklerle suslenmis. ayni renklerde yesil ve morlarin oldugu bir cicegin icinde goruyorum onu. cicege dokunuyorum cok guzel kokuyor ve cimenlerin arasinda beyaz findiklar goruyorum, annemle beraber topluyoruz. tepeye oturmus etrafin guzelligini seyrederkende uyandim. allah razi olsun. 27, Kadın, Bekar, Çalışmıyor.

Yasemin selam, gördüğün rüya tüm unsurlarıyla hayırlara işaret etmektedir. Yeşilliği ile ünlü kasabaya gitmen huzurlu günlere, kendini bir evinde içinde bulman emniyette olmaya, tahta kapıyı açıp çıkman cinsel gerginlik ya da cinsel arzularınızı serbest bırakmaya, rahatlamaya işaret ederken, tepeye tırmanman hedeflerine kavuşmak için doğru yolda ilerlediğine, tavus kuşuna benzeyen kuş ise şans ve kısmete delalet etmektedir. Gördüğün ve dokunduğun çiçekler şefkat, merhamet, nezaket, zevk, güzellik, ve kazanç anlamına gelirken fındık toplamak yeni bir iş ya da ilişki arayışında olduğunuza işaret etmekte, fındığın beyaz renkte olması bunun hayırlı bir şekilde sonuçlanacağını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir