Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Taze Ekmek Görmek

Rüyada taze ekmek görmek neye çıkar?

Rüyamda ayrıldığım erkek arkadaşımı gördüm, evde mutfakta sigara içip sohbet ediyoruz, bu arada kapı çalıyor kapıyı açıp açmamak arasında kalıp sonunda açıyorum, içeri gelen teyzem. Teyzem de mutfağa geliyor bir sigara yakıyor, arkadaşımla sohbet ediyorlar. Tekrar kapı çalıyor, bu sefer açtığımda annem, abim, dayım, dayımın eşi, kalabalık bir grup içeri giriyor. Dayımın eşi bana poşetler veriyor, mutfağa bırakıyorum. Onlar salona geçiyorlar, arkadaşım ve teyzemde salona geçiyorlar, gayet güzel sohbete başlıyorlar. Kapıdan bakıyorum acaba arkadaşım sıkılmış mı diye ama onu gülerken görüyorum.

Dayımın eşi mutfağa geliyor “poşette elma var” diyor, alabileceğimi söylüyor. Elmalar dilimlenmiş, taze ekmek de gösteriyor gidiyor. Arkadaşım gitmek için kalkıyor onu uğurlamak için kapının önüne çıkıyoruz. Ben “taze ekmek var, götürmek ister misin” diyorum, “taze ise eve”t diyor, sarılıyor ekmek almaya eve dönüyorum ama bina sanki büyük bir site içinde kapıyı bulamıyorum, asansörle in çık, git geller yaşıyorum. “Yeğenimi arayayım getirsin” diyorum. Bayağı uzun bir rüyaydı şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada taze ekmek görmek tabiri

Hülya merhaba, gördüğün rüyada bir çok olay geçiyor, pek çok unsur yer alıyor ama rüyanın ana teması rüyada eski erkek arkadaşı görmek olup hemen hemen tüm olaylar onun etrafında geçiyor. Diğer öneli unsur ise taze ekmek olup, dikkat edilirse bu konu da rüya önemli bir işgal etmektedir.

Rüyada eski erkek arkadaşı görmek rüya sahibinin kendini daha özgür hissedeceği, daha az ipotekli bir ilişki istediğini temsil eder. Bu rüya yetişkinlik (veya evlilik) sorumluluklarının olmadığı ve içinde romantizmin olmadığı bir zamanı yeniden yaşamak dileğini simgeler.

Rüyada sigara görmek gerçek yaşamınızda kendinize bir kısa mola verme gereksinimi duyduğunuzu simgeler. Rüyada elma görmek çok güzel bir rüya olup rüya sahibinin hayallerinin yakın zamanda gerçekleşeceğini gösterir.

Rüyada taze ekmek görmek kişinin yaşamının finansal yönü hakkında bilgi verir ve kişinin maddi sıkıntılarının son bulacağı güzel olaylar yaşayacağını ifade eder. Bu konuda rüyada ekmek görmek rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir