Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Tazyikli Su Görmek

Rüyada tazyikli su görmek ne demektir?

Merhaba, rüyamda zirvede İdim. Oradaki sert zemini biraz eşeledim, bembeyaz tazyikli bir su fışkırmaya başladı. Teyzemle birlikte o su ile ellerimizi yıkadık. Daha sonra ben suyun kaynağının hemen yanına zıpladım ve su bulanık akmaya başladı. Bir kovayla doldurdum, içinde kum toprak parçaları vardı. Daha sonrada o fışkıran su azaldı. Yorumlarsanız çok sevinirim suyun sonradan bulanması beni epey endişelendirdi. Gönderen Deniz.

Rüyada tazyikli su görmek yorumu

Deniz Merhaba. rüyanız çok önemli rüyaya benziyor. Böyle değerli rüyaların sağlıklı açıklaması için mutlaka hakkınızda bilgi vermelisiniz. Aksi takdirde sadece genel açıklama yapılabilir. Rüyada tazyikli su görmek rüya sahibinin gerçek hayatında büyük bir dalgalanma öncesinde olduğunu, kişinin yaşamında aniden ortaya çıkacak büyük dalgalanmanın kişinin yaşamında bazı zorluklara sebep olacağına delalet eder.

Bu yorum inşallah hatalı olur. Gördüğünüz rüya önemli başarılar kazandığınızı ya da kazanacağınızı ancak bir nedenle başarınızın devamını engelleyen bir sebep çıkacağını işaret edebilir. Detaylı bilgi için su rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Rüyanın unsurları: zirveye çıkmak, sert zemin, su fışkırması, temiz su, el yıkamak, teyze, bulanık su, kumlu su, kovaya su doldurmak. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada su görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tazyikli Su Görmek” için 2 yanıt

rüyamı yazmıştım daha önce. çok teşekkür ederim ilgilenip yayınlamışsınız ama önemli bir rüya gibi demiş ve bilgilerimi istemişsiniz. kısaca söyleyim bu rüyayı gördükten yaklaşık 1 hafta sonra nişanım oldu. aynı zamanda kpss ye hazırlanıyorum. ikisi de benim için zorlayıcı ve sonunda başarı elde etmek istediğim istediğim iki unsur. rüyam hangisiyle ilgili olabilir bilemiyorum

Deniz merhaba. Şu anda rüyanızın gerçekten önemli mesaj verdiğine daha çok inandım. Gerçekten hem nişanlanmak hemde geleceğinizi etkileyecek önemli bir sınava hazırlanmak bir insan yaşamında çok önemli konular. Yaşamınızda dengeyi kurup, her şeyin hayırlısını istediğinizde gelişmelerin güzel olacağına inanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir