Rüyada Tebeşir Tozu Görmek

Rüyada tebeşir tozu ne demektir?

Merhabalar, rüyamda yüzünü görmediğim bir şekilde kız kardeşimin elinde bir kabın içinde tebeşir tozu vardı, sonra onu yere döktü, birden yere dökülen tebeşir tozunu Arapça Kur’an harfleri şekline döndüğünü gördüm, yazı beyazdı harflerde hatırladığım kadarıyla şin hanfi, dal harfi ve lamelif harfi vardı, sonra kardeşim (bu arada yüzü görmüyorum) sadece elleri ile yazıyı silmeye çalışmak için elini uzattığında ben çok sert bir şekilde ona bağırdım “silmee, silmee” diye, oda silmedi ve yazı yavaş yavaş şeffaflaştı ve kayboldu. Hayırlı yorumlarınızı bekliyorum iyi çalışmalar. 29, Erkek, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada tebeşir tozu görmek tabiri

Değerli arkadaşım, bu hayırlara işaret değerli rüyayı bizimle paylaştığın için teşekkür ediyorum.

Rüyada kız kardeşini görmek (yüzünü görmesen de) gerçek yaşamınızda şansınızın açık olacağı, mutlu olacağın bir yaşam evresinde olduğunuzu ifade ederken onun yere döktüğü tebeşir tozu ise onun gerçek hayatında ciddi bir öğrenme sürecinde olduğunu, öğrendikleriyle hayırlı ve faydalı işler yaparak herkesin takdirini kazanacağını temsil etmektedir. (tebeşir rüya tabiri sayfası ilginizi çekebilir)

Rüyanın en ilginç ve değerli mesajı ise tebeşir tozunun yere dökülerek Arapça Kur’an harfleri şeklini oluşturmasıdır ki bu kardeşinizin müstesna bir insan olduğunu, korunduğunu temsil etmektedir.

Kız kardeşiniz hakkında bu kadar güzel ve hayırlı bir rüyayı sizin görmüş olmanız ise onun sahip olduğu ruh güzelliği ve ilahi değerlerin sizi de olumlu etkileyip, mutluluğunuza mutluluk katacaktır. Lütfen ileride gelişmeleri ve düşüncelerinizi buraya ekler misiniz?

“Rüyada Tebeşir Tozu Görmek” hakkında 1 yorum

  1. mesajınız için teşekkür ederim hocam, tabi ki ileride güzel gelişmeler olursa inşallah buraya ekleyeceğim. Sizlere Teşekkür ederim. İyi çalışmalar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir