Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Tecavüz Görmek

Rüyada tecavüz görmek ne demek?

İyi günler, iki gün önce rüyamda evimin duvarına kendi resmimi asmışım, erkek arkadaşım da “o resmi kaldır, o resme cinler geliyor” diyor ve duvarı çekiçle kırmaya başlıyor, daha sonra yanıma beş yaşlarında bir kız çocuğu geliyor ama oda cinmiş, rüyamda benim kızımmış, önce kızım olduğunu bilmiyorum daha sora kızım falan diyorum, yanımdan ayrılmıyor ve sürekli bana bakıyor, sarışın ve güzel bir kız.

Dün gecede rüyamda bir evden çıkıyorum, gündüz vakti peşimden esmer biri çıkıyor, ben arabaya biniyorum, tam o sırada arabanın kapısını tutuyor ve orada yerde kadın yatıyor, o esmer adamda cin imiş, rüyamda bir kadına tecavüz ediyordu, cinin her şeyini gördüm, daha sonra bana bütün dediklerini yaptırıyor, bana “onu getir” diyor getiriyorum, rüyamın içinde rüyadan uyandığımı görüyorum, nas ve fatiha suresini yatağa kafamı vura vura okuyorum, sonra birden gerçekten uyandım, çok korktum . Lütfen açıklar mısınız?

Rüyada tecavüze uğramak yorumu

Selva merhaba, sizlere ne cevap vereceğimi seçmek konusunda bazen çok zorlanıyorum. Doğruları yazsam sizler (genel olarak tüm toplumumuz) kırılıyor, üzülüyor, sinirleniyorsunuz. Yalan yanlış şeyler yazıp sizi başkalarının yaptığı gibi uyutsam, size boş masallar anlatsam, cennetten kevser suları, çalışmadan evinize otomatik gönderilecek paralar teklif etsem, beyaz atlı prens ya da yakışıklı zengin koca adayları yazsam bu da benim karakterime uymaz. Sonuçta inandığımı yazıyorum ve üzülmeniz, kırılmanız ya dana küfür etmeniz umurumda dahi değil.

Dikkat edersen her iki rüyanın da ana unsuru cin. Sanki cinlerle aklını bozmuş gibisin. Bu büyük ihtimalle cinler, şeytanlar, büyü, fal gibi konuların çok geçtiği cahilliğin yoğun olduğu bir ortamda büyüdüğünü ya da çocukluğunda ailen tarafında cinlerle çok korkutulduğunu gösterir. Biliyorsunuz toplumumuzda çocukları “öcü geliyor” , “köpek geliyor, seni ısıracak” , “seni cinlere veririm” gibi cümlelerle korkutmak yıllardır süren bir geleneğimiz. Sonuç ortada, cinnet getiren bir toplum olduk.

Rüyada cin görülmesi rüyayı gören kişinin yaşamında bazı dengesizlikler yahut bir takım düzensizlikler olduğunu temsil eder. Lütfen detaylı bilgi için cin rüya tabiri sayfasını okuyun. İlk rüyanızda geçen konuşmalar ve olaylar yetiştiğiniz ortamda geçmişte şahit olduğunuz bazı saçma şeylerin yansımasıdır.

Rüyada tecavüz görmek aynen gerçek hayatta olduğu gibi rüyada da kötü bir anlam taşır ve rüyada tecavüze uğramak, tecavüz edilmek, tecavüz edildiğini görmek aşk hayatınızın yolunda gitmediğini, sıkıntılı günler yaşayacağınızı işaret eder. Rüyada tecavüz etmektecavüz ettiğini görmek, gerçek yaşamınızda taşıyamacağın derecede ağır bir baskı altında olduğunuzu ya da kimi şeylerin eksikliğini veya ezikliğini yaşadığınızı, kısacası berbat bir ruh hali içinde olduğunuzu gösterir.

Rüyada tecavüze uğrayan birini görmek rüyayı gören insanın gerçek hayatta bazı açmazlar içinde olduğunu, bir sebepten dolayı vicdan azabı çektiğini ve vicdanını sorguladığını gösterirken bu vicdan azabı ve açmazlara kendinin sebep olduğunun farkına vararak suçluluk duyacağını gösterir. Rüyada tecavüzcü görmek rüyayı gören kişinin uyanık hayatında gerçekleşmesi mümkün olmayan büyük hayallerin peşinden ısrarla gitmesinin anlamsız ve gereksiz olduğunu gösterir, bunun hem kendine hem sevdiklerine telafisi imkansız büyük zararlar açacağını ifade eder.

“Rüyada Tecavüz Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda tecavüze uğradığımı gördüm ve gerçek canım kız arkadaşımdan yardım istedim sonrada “yok öyle bir şey” dedim çünkü evimdeydim hiç bir şey olmadı. Oda bunu yaymış, sizce nasıl davranmalıyım cevap bekliyorum.

Tecavüze uğramış kızlar
Öncelikle ben öğrenciyim ve sevgilim var. Rüyamda okuluma gidiyorum ve okuldan birkaç kişiyle lavabonun onunde kavga ediyorum. Daha sonrasında ise okulun koridorları birden boş ve yarı karanlık bir hal aliyordu, sonrasinda ben lavaboya giriyordum, lavaboya girdiğimde 3 tuvaletin üçünde ( sanirsam tecavuze ugramiş ) yere elleri bagli ve agizlari bantli bir sekilde her yerleri sanirsam camur olmus kizlardi, birden bire kendimi o wc lerden ortadakinin içinde buluyorum ama bende hicbir sıkınti yok, yani sağlamim cok sukur. Daha sonrasinda ise sol tarafimdaki wc de bu igrencligi yapan kisi oldugunu dusundugum bir erkek goruyorum, kizlardan baya buyuktu, nereden baksanız vucut yaşi 30 civarlariydi. Ben oradan hemen kaciyorum, daha sonra ben başka bir bayan olarak gorunuyorum ve sevgilimde baska birisi olarak gorunuyor, nedensizce bunu yapanın o oldugunu dusunuyorum. İki hafta icerisinde iki kere onun evine balkondan girip kontrol ediyordum, ruyanin sonunda ise sokakda iz sürerken birilerinin beni takip ettiğini veya seyrettiğini sezdim ve orada uyandım. Bu rüyanin eve gidip kontrol etme kismini daha detayli olarak bir kere daha gormustum onceden. Yani bu rüyanin bir bölümünü ikinci kez gorusum, ruyamin tabiri ve bunun sebebi nedir? acaba yardimci olabilir misiniz?

Rüyada kavga ettiğini görmek iç dünyanızda çatışmalar, hesaplaşmalar yaşadığınızı ifade eder. Rüyada lavabo görmek duygularınızı temsil eder ve duyguların kontrolünü nasıl yapacağınızı bilmeniz gerektiğini anlatır. Elleri bağlı, ağızları bantlı tecavüze uğramış kızlar ise sayfada anlatıldığı gibi aslında gerçek hayatta bazı açmazlar içinde olduğunu, bir sebepten dolayı vicdan azabı çektiğini ve vicdanını sorguladığını gösterirken bu vicdan azabı ve açmazlara kendinin sebep olduğunun farkına vararak suçluluk duyacağını göstermektedir. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise içindeki gizli korkular ve endişelerle yüzleşip, onlardan kurtulduğunda her şeyin daha iyi olacağını anlatmaktadır.

Rüyada nişanlım ile arabayla yurt dışına gidiyoruz yolda yolu şaşırdık ve yanlışlıkla bir köye girdik. Köydekilere yol sorduk ama köy komple kürt köyü idi bende kürt oldugum için Kürtçe konustum onlarla ve hoşlarına gitti. Bana iki kişi biz arabayla önden gidecez sen bizi takip et dediler. Ve yola koyulduk ancak yolda durdular ve silah çekip eni bağlayip nişanlıma tecavüz ettiler. Yorumlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir