Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Tecavüze Uğradığını Görmek

Rüyada tecavüze uğradığını görmek ne demektir?

Ben rüyamda çok kısa bir kot şort giydiğimi gördüm, t-şört’ümü hatırlamıyorum ama şortum açık mavi renkteydi ve çok kısaydı, neyse ben yanımda bir kız arkadaşımla semtimizin sokaklarında dolaştım, sonra bir eve geldik, orada eski erkek arkadaşım da vardı.

Sonra ben yatarken (uyumaya hazırlık, onu hatırlamıyorum sadece onun uyuduğunu biliyorum) eski erkek arkadaşımın beni izlediğini gördüm, sonra gitti bende yanına gittim onu dışarıda bahçede gördüm, yanına doğru ilerledim aramızda bir konuşma geçti ama hatırlamıyorum, sadece ben üzerimdeki erkek gömleğine baktım ve “ne çıplağı altımda şortum var” dediğimi hatırlıyorum, sonra eski erkek arkadaşım bana tecavüz etti, sonra ise uyandım biliyorum çok saçma bir rüya ama bu kadar tuhaf olmasa size ne anlama geliyor diye başvurmazdım

Rüyada tecavüze uğradığını görmek neye yorulur?

Rüyada şort görmek rüyayı gören kişinin yeni bir projeye hazırlandığını ve kendini daha açık bir şekilde ortaya koymayı düşündüğünü gösterir.

Rüyada tecavüz edilmek, tecavüze uğramak genç kızlar tarafından sık görülen bir rüyadır ve bundan bahsedilmek istenmez. Rüyada tecavüz görmek veya rüyada tecavüze uğramak kişinin aşk hayatının yolunda gitmediğini gösterir, sıkıntılı günler yaşayacağınız anlamına gelir.

“Rüyada Tecavüze Uğradığını Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda yağmurlu bir günde arkadaşlarımla sokakta koşuyorum ve birisi birden yakalıyor beni, bana sahip olmaya çalışıyor, bağırıyorum ve beni kurtarıyorlar, sonra kurtaran kisi bana gül dalından süt çıkarıp içiriyor, çok merak ettim anlamı ne olduğunu.

Rüyada babanın tecavüzüne uğramak
Ben rüyamda babamın arkamdan gelip bana kötülük etmeye çalıştığını gördüm ama ben bir şekilde kurtuluyordum. Bu rüyayı gördüğüm için kendimden nefret ediyorum. Benim babam asla böyle bir şey yapmaz, bırakın yapmayı bunu asla düşünemez. Babam dürüst, ahlaklı çok iyi bir insan. Amcam olsa neyse diyecem de babam ne alaka, durduk yerde böyle bir rüya çok saçma ve anlamsız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir