Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Tecavüze Uğrayan Birini Görmek

Rüyada tecavüze uğramış birini görmek ne demek?

Rüyamda dayımla birlikte arabada gidiyorduk. Birden telefonum çaldı. Arayan hiç görüşmediğim bir arkadaşımdı. Bana kardeşinin tecavüze uğradığını ve yanına gelmemi söylüyordu, yanına gittim. Oturup konuşurken tecavüz edenin Engin adında biri olduğunu söyledi ve ağlıyordu.

O sırada kahverengi beyaz bir kedi geldi ve tam karşımda durdu. Gözlerimin içine bakıyordu. Enginde geldi ve kedi Engin’e saldırdı. Tecavüze uğrayan kız gitti, Engin’de kaçtı. Kediyi kucağıma aldım ve bağırdım. Bağırmamla birlikte en az 10 15 tane köpek farklı yerlerden geldiler. Köpeklere korktuğumu belli etmemeye çalışıyordum. Kediyi kucağıma aldım ve estagfirullah çekerek yürüyordum. Bu rüyayı yorumlarsanız sevinirim. Iyi günler. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada tecavüze uğrayan birini görmek yorumu

Rüyada tecavüze uğramış birisini görmek rüyayı gören insanın gerçek hayatta bazı açmazlar içinde olduğunu, bir sebepten dolayı vicdan azabı çektiğini ve vicdanını sorguladığını gösterirken bu vicdan azabı ve açmazlara kendinin sebep olduğunun farkına vararak suçluluk duyacağını ifade eder, bakınız rüyada tecavüz görmek rüya analizi.

Rüyada gördüğünüz kedi ve kedinin yaptığı şeyler aslında sizin için önemli mesaj vermekte ve sahip olduğunuz yardım severlik ve iyi niyetinizi suistimal eden / edecek kişiler karşısında hüsran yaşamamak için işin başında tedbirli olmanız gerektiğini temsil etmektedir. Rüyada köpeklerden korkmak iyi bir arkadaşınız ile ilişkinizin bozulmasını veya kendi iç güdülerinde bir bozulma, içgüdü kaybı manasına gelir.

“Rüyada Tecavüze Uğrayan Birini Görmek” için 14 yanıt

Rüyada tecavüzcü görmek
Rüyamda yabancı biri bizim oturduğumuz siteye girmiş ve birine tecavüz ederken yakalanmıştı, yarı çıplak onu gördüm, herkes ona saldırdı ama adam kaçtı, yukarı çıktım benim keskin bir bıçağım var onu belime taktım ve aşağı indim. Herkes toplanmıştı, sonra babamla konuşurken biri “geliyorlar” diye bağırdı ve bir grup üstümüze geldi, büyük bir kavgaydı, ben yere uzandım biri bana vuruyordu, yanımda elini gördüm ve bıçağımı belimden alıp elini kestim ve uyandım, size zahmet olacak ama yorumlar mısınız acaba?

Rüyamda iki kişi, bir kadına tecavüz ediyorlardı. Kadın çok kötü bir durumdaydı ve bağırsakları dışarıya çıkmıştı. Bu rüyanın yorumu nedir ?

Rüyada çok sevdiğim bir kiz arkadaşım var, bir adam bunu bayıltiyor ve kucağına alarak arabaya bindiriyor, amacı tecavuz etmek, ben bunu biliyorum arkalarindan gidiyorum adam beni görüyor ve daha hızlı sürüyor, kızı eve getirecekken ben de geliyorum bağırıyorum “kocaman adamsın biraz utan” diye, yanında adamlar var, bana kinleniyorlar ama ben arkadaşımı kurtarıp her şeyi anlatıyorum kız arkadaşım da çok seviniyor.

Rüyamda staj yerindeydim, dışarı çıkıp yiyecek bir seyler getirdim, yerim giris katiyken kendimi 9. Katta yolumu bulamiyordum karanlikti buldum, bir deli yaşlı adam vardi, beni taciz etmeye calisti ben kaçtım, sonra yasli bir kadin cikti ona saldirdi, kadin balkona cikti taciz ederken ben alt kata inip annene tecavüz ediyorlar diye söyledim, o yukari çıkarken ben imdat diye defalarca bagirdim alt kattakiler basini cevirip yukarı baktilar uyandim, bu ne demek?

Ruyamda eski evimizde oturuyoruz, bir anda buyuk bir firtina kopuyor, agaclar catilar havada ucuyor. Sonra ben babamla kavga ediyorum evden cikiyoruz, bir yerden esya tasiyoruz, cok eski bir sandik hatirliyorum, sonra yanimiza bir hoca geliyor, sonra bu adam bir kadina saldirip tecavuz ediyor bende kacip polis cagiriyorum oylede uyandim.

Rüyamda eve zorla giren 3 kişinin eşime tecavüz ettiklerini gördüm bu 3 kişini birisini tanıyorum onlara vurmaya çalışıyorum ama vuramıyorum yorumlarsanız sevinirim

Rüyamda tanımadığım fakat yoldan yürürken aşina olduğum biri ve birileri vardı. Ailecek oturduğumuz yerde fısıldaşıyorlardı. Bana laf atıyor gibiydiler ve sorun çıkmaması için görmezden geldim. Fakat babamın eve girip, küçük kız kardeşimi de alıp gittiklerini öğrendim . Nasıl izin verirsin ? Sen n’aptın ? İçki içmesen böyle bir karar vermezsen diye bağırıyordum. Babam dışında herkes telaşlıydı . Ağlıyorduk. Hele ben balkondan içeri giremedim. Bir süre sonra geldiğini içerden söylediler . Altındaki pantolon aşağısındaydı. Yere bacaklarını kırıp oturmuştu. Hem arkadan hem önden tecavüz edilmişti. Babam elini kız kardeşimin özel yerine götürerek baktı ve bozulmuş dedi .

Rüyamda bilmediğim büyük bir evdeyim. Evden 3 küçük kız çocuğu yarı çıplak bir şekilde kaçmaya çalışıyor. Ama tam kapıdan kaçarken evi sahibi gelip kızları çok fena dövüyor. Heryeri morarıyor kızların. Ondan sonra içlerinden en büyüğünü alıp içeriye götürüyor kız zaten yarın baygın şekilde ona orada tecavüz ediyor. Ben tüm olaylar esnasında bağırıp çağırıyor durdurmaya çalışıyorum ama kimse beni farketmiyor. ( 22 yaş, bekar )

Rüyamda kendi evimizde iken anneme tecavüz ettiğini gördüm engel olamadım hıçkıra hıçkıra ağlıyordum ardından uyandım. Yorumlar mısınız ? (bekar,öğrenci)

Rüyamda annem ve kuzenlerimle ormanda su almaya giderken üç tane kadının biri genç kızdı tecavüze uğrayıp vurulduğunu öldğünü gördüm polisi aradım konuşurken onların dirilip gittiklerini kadının bana kötü bir şeklide baktığını gördüm aca bu ne demektir yorumlarsanız çok sevinirim

Bir başkası rüyasına ölen anneannem giriyor ve hem anneme hem yengeme tecavüz edildiğini görmüş ama beni kurtarmışlar (kızıyım) anneannem de annemi kurtarmalarını söylemiş rüyayı gören kişi birkaç kez daha görüyor aynı rüyayı
Cevap bekliyorum

rüyamda dayımın 11 yaşındaki kızı tam olarak hatırlamadığım bir evde .bir kişinin daha olduğu bu evde kıza teyzemin torunu tecavüz ediyor. kilolu olan bu ada kocaman.ben hiçbirşey yapamıyorum ve kızın annesine gidip söylüyorum …ama kadın kılını kıpırdatmıyor ve adam gidiyor sonra ..ben kuzenimin yanına gidiyorum.onunla beraber yatıyorum ve yine o adam geliyor..elinde gül demetiyle ve yüzünde pis bir sırıtışla..ancak şunu söylemeliyim ki teyzemin 3 erkek torunu var..ve o adam bunlardan hiçbiri değil…bilmiyorum sonra kopukluklar oluyor ve bir kapının yanında bir çift ayakkabı görüyorum..ama biri beyaz diğeri koyu gece mavisi…korkuyorum bu rüya ne anlama geliyor?

Rüyada kapı çalıyor gittim açtım travesti sesi kalın krndisi kalın yatak odasına gitti bende içerde oturuyordum bir an yanına gittim oda da kardeşim kapı ağzında napıyosunuz dedim o an her yer beyqz çarşafşarla kapalıydı açtım erkek kuzenım daha küçük arkadan tecavüz etyiğini gördüm döve döve oturma odasına getirdim bir bacağımı üstüne koydum kaçmasın diye bana dedi sende istiyorsun aldım attım dış kapının önüne ayağını kurdu ben ayağını ittim tam kapattım ben bu travestiyi önceden rüyamda gördüm ama travesti değildi

Rüyamda bir okuldayım ama bildiğiniz devasa bir kampüs okul içinde her şey var. Her neyse derse giriyorum tanımadığım ama çok güzel bir kız var sınıfta bununla bir anda tanışıyorum. Ve cinsel ilişki yaşıyoruz. Kıza aşık oluyorum resmen fakat bir daha kızı göremiyorum. Her yerde aradıktan sonra kampüsün öğrenci yurdunun merdivenlerinin yanında yere çökmüş olarak buluyorum ve yanına gidiyorum. Konuşmaya çalışıyorum beni kovuyor. En sonunda bana küçükken tecavüze uğradığını anlatıyor. Bu yüzden kimseyle birlikte olamadığını güzel bir ilişki yaşayamadığını söylüyor. Bende bunun bir engel olmadığını benim onun yanında olduğunu söylüyorum ve bana güvenmeye başlıyor. Daha sonra tekrar sınıfta bulunuyoruz ve benim yakın 2 arkadaşım var muhafazakar çocuklar bunlar gelip gülüyolar bana ve kayboluyorlar. Sonra bir anda kendimi kampüs içinde başka biyerde buluyorum. Tek başıma arabaya biniyorum ve yurdun derse girdiğim binanın önüne gidiyorum. Arabadan inip o kızı bekliyorum. Ve o sırada uyandım lütfen yorumlar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir