Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Tedavi Görmek

Rüyada tedavi olmak neye işarettir?

Rüyamda 3 kisi gördüm, onlar imam mi tükürükçü mü anlamadım ama yani buyuk zatlara benziyorlardı. Biz akşam, biraz karanlık bir yerdeydik ama dışarıda idik, ağaç var yanımızda. Onlar akapunktur ile beni tedavi etmek istiyorlardı. Biri beni aldı, bir şeyler yapmaya basladı ve kafam döndü, çok acayip bir his aldım, sanki içimden bir şey çıkarmak istiyorlardı ama içimdeki şey çıkmadı ve ben onlara sordum “bu ne? cin mi” diye, onlar “evet cin” dediler. İkincisi geldi, ağzımın bir yerine eliyle dokundu ve biraz okşadı ve içimden çok büyük uzun kurtçuklar çıkmaya başladı ama son kurtçuğun sadece yarısını çıkarabildim onun için üzülmüştüm, son kurtçuk tam çıkmadı diye.
Üçüncüsü bir şey yapmadı çünkü uyandım ama alimlere benziyorlardı. Hastalığım var belki onun için geldiler. Bilmiyorum

Rüyada tedavi görmekName: ercan
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:26
Medeni durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz:umutlu ayni zamanda saskin
Subject:tedavi
Anahtar kelimeler:alimler, cin, kurt, tedavi olmak, tedavi edildiğini görmek, cin çıkarmak

Rüyada tedavi görmek yorumu

Ercan merhaba, gördüğün rüya gerçekten çok ilginç ve derin manalar taşıyor. Rüyanın ana teması tedavi olmak olup, senin şifa aradığını simgelemektedir ve senin fiziksel veya duygusal iyileşme arzunu gösterir. Yaşam şartlarınızı düzeltmek için güç ihtiyacınızı simgeler. Bakınız şifa tabiri. Rüyada akapunktur görmek ise rüyayı gören kişiye önündeki sıkıntıyı aşmak için alternatif yollar olduğunu işaret eder. Ancak rüyada dahi olsa senin tedavi olmak ya da şifa bulmak için doktor, hastane yerine, imam, tükürükçü, ya da alimlere gitmiş olman gerçek hayatında yanlış yolda olduğunu, kimi şeyleri yanlış yaptığını ya da bunların yolunda girmediğini simgelemektedir.

Rüyada içine cin girmesi, cinin basması, içine cinlerin girdiğini görmek, bu rüya gerçek yaşamınızda daha kaygısız olmak gerektiğini anlatır, gereksiz endişelerle kendinizi yıprattığını gösterir. Bakınız cin yorumu. Rüyada kurtçuk görmek ölüm korkusuna işaret etmektedir. Ayrıca varlığını reddettiğiniz kimi problemlerin sizi içeriden yediğini anlatır. Bakınız kurtçuk sayfası.

“Rüyada Tedavi Görmek” için 3 yanıt

Rüyada tedavi olmak veya tedavi olduğunu görmek hakkında deneyimlerinizi lütfen dostlarımızla paylaşın. Özellikle bu rüyadan sonra yaşananlar çok önemlidir.

Selamlar, 5 sene ölmüş babam rüyamda hasta idi ve tedavi oluyordu, tedavisi için alınacak ilaçların fiyatı 35 bin tl yapıyordu, babam bu parayı benden istiyordu, bu ne demek lütfen yardımcı olur musunuz?

Değerli okurum, göndermiş olduğun bu kısa rüya aslında sayfalar sürecek bir analiz ile ancak açıklanabilir. Ben size eldeki bilgilerle sadece yol gösterebilirim. Lütfen vereceğim ön bilgilerle mesajı tespit etmeye çalışın ya da kendiniz hakkında çok detaylı bilgi vererek benden yardım isteyin.

Öncelikle ölen babayı diri görmek konusunda rahmetli baba sayfasını inceleyin. Ölen birini hasta görmek, ölmüş birinin bir şey istediğini görmek konularında ölü görmek sayfasını inceleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir