Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Birinin Başkasını Tehdit Ettiğini Görmek

Rüyada birinin başkasını tehdit etmesi neye çıkar?

Merhabalar, ben kendi rüyamı değil sevdiğim adamın gördüğü rüyayı anlatacağım, öncelikle biz birbirimizi seviyoruz ama kavuşamıyoruz, o 36 yaşında birisi ben ise 18 yaşında bir öğrenciyim, ailesi yaş farkından dolayı istemiyor.

Rüyasına gelince benim rahmetli babamı görmüş rüyasında şu şekilde. Bir adam bir kadının çocuğunu öldürmekle tehdit ediyor, “şu dükkandan bir parfüm çal getir bana ver, çocuğuna bir şey yapmayacağım” diyor. Sevdiğim adam görünmezmiş, rüyada her şeyi duyup görüyormuş, kadın parfümü çalmış ikisi de bir uçurumun başına gitmiş. Kadının ayağı kaymış, uçurumdan aşağı düşmüş buda bir köye gelmiş. Bunun arkasından bir adam geliyormuş sevdiğim adamda sadece ayaklarını görüyormuş. Sevdiğim adam hırsızlık yaptıran adamı takip etmiş, bir başka adamda onları takip ediyormuş.

Karanlık odalara gitmiş, sonra başka adamın takip ettiğini fark edip koşmaya başlamış, sevdiğim adamda görünmez ya onların pesinden gitmiş, uzun paltolu bir adam o kaçmış onlar kovalamış en sonda yakalamışlar, adam yüzünü çevirmiş. Adamın kanlı gözleri, zenciler gibi simsiyah burnu, ağız kısmı da beyaz imiş. Sevdigim adam bir anda kendini hirsizlik yaptıran adamin bedeninde bulmuş, yakasindan tutmuş “niye beni takip ediyorsun” demiş, “niye yüzünün yarisi siyah, yarisi beyaz” diye sormuş, adam “başım ağrıyorda o yüzden siyah” demiş, sevdigim adam bir yumruk atmış hırsız yere dusmüş, sonra sevdigim adam oradan uzaklasmış, arkasını dönmüş, tekrar bakmış adama, adamda benim ölen rahmetli babammış, yüzü de düzgünmüş. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada birinin başkasını tehdit ettiğini görmek yorumu

Değerli okurum, gönderdiğin rüya çok ağır ve bir o kadarda karışık, bu rüyayı doğru yorumlamak beni aşar, ben sadece bazı küçük açıklamalar yapacağım. Birincisi rüya ile amel edilmez, sakın zihnini fazla zorlayıp bu veya buna benzer başka rüyalardan anlam çıkarmaya çalışıp, onlara göre hareket etmeyi düşünme. İkincisi başkasının rüyası ile ilgilenme. Bu seni hatalı düşüncelere sevk eder.Çünkü bilgi elden ele geçerken değişikliğe uğrar, bir kelimenin değişmesi anlamı kökten değiştirebilir.

Zahmet edip bu kadar kelimeyi yazdığın için genel bir yorum yapacağım. Sevdiğin kişinin bu rüyası onun gerçek hayatında gelişmiş bir hayal gücüne sahip olduğunu göstermektedir. Gelişmiş hayal gücü doğru kullanılırsa çok yararlı olabilir, kişinin üretkenliğini artırır. Bir başka bilgide onun korkularıyla ilgili ve onun bazı gizli korkuları olduğunu ve bu korkuların zaman zaman açığa çıkarak onu rahatsız ettiğini simgelemektedir. Aslında herkesin gizli korkuları vardır. Önemli olan onların farkında olup, onlarla yüzleşmek, onları çözmektir. 36 yaşındaki birinin bunları bilmesi gereklidir. Söyleyeceklerim bu kadar.

Rüyada birinin başkasını tehdit ettiğini görmek rüya sahibinin etrafında yoğun stres, endişe, kaygı, çatışma duyguları yaşanmakta olduğunu ve bu olumsuz duyguların rüyayı gören kişiyi de menfi etkilediğini gösterir. Rüyada tehdit edilmek, tehdit almak, tehdit edildiğini görmek kendinizi baskı altında hissettiğinizi, umarsızlık duygusu yaşadığınızı veya kimi iç korkularınız olduğunu ifade eder.

“Rüyada Birinin Başkasını Tehdit Ettiğini Görmek” için 3 yanıt

Selamun aleykum. Rüyamda camideyim, bayanlar abdesthanesinde hırsız geliyor, bir seyleri calisiyor, sonra ben görüyorum beni tehdit ediyor, benimde telfonumu caliyor ama ben rüyada baya zorlandim. Çok agirlik çöktü, sonra kadinlarn bir kısmını çıplak görüyorum ve hirsiz erkek olduğu için kadinlari uyariyorum. Sonra oradan kaciyor kadin mescide annemlere sesimi duyurmaya calsiyorum bir türlü duymuyor sonra duyuyor bu hırsız bir aile anne baba abi kardeş varlar sonra şikayet ediyorum polise yakalaniyorlardı.

Rüyada camide olduğunu görmek görmek emniyet, güvenlikte olacaksınız demektir, bakınız cami rüya tabiri sayfası. Camide hırsız görmeniz ise sizin emniyette olmanızı istemeyen birinin varlığına delalettir. Rüyanın devamında gelişen olaylar ise başını derde sokmamak için hayatta seni ilgilendirmeyen şeylere kafayı takmamak, bazı şeyleri kurcalamamak gerektiğine işaret eden uyarıcı mesaj vermektedir.

Merhabalar. Rüyamda sevdiğim kızın tehtit edildiğin gördüm. Mesajlaşma uygulamasında tehtit edilmişdi. Ben fark edip kavga çıkarmışdım benden neden sakladın diye. Ağlıyodu. Anlamın yazarsanız sevinirim.Saygılar!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir