Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Tehdit Edilmek

Rüyada tehdit edilmek neye işaret eder?

Rüyamda tanımadığım bir sürü kadın ve küçük kız çocuklarıyla birlikte bir evde kalıyordum. O mahalledeki serseri biri, bir erkek tarafından tehdit edildiğimi ve evimin gözlendiğini gördüm.
Bütün bunlar acaba ne anlama geliyor? yardımcı olursanız çok teşekkür ederim, iyi günler.

Rüyada tehdit edilmek neye yorulur?

Rüyada serseri birini görmek kaliteli bir yaşam için bazı özelliklerinizden uzaklaşmak, değişmek gerektiğini ifade eder. Rüyada gözetlendiğini görmek rüyayı gören kişinin gerçek hayatında bir şeyleri tam olarak göremediğini ve bu durumun bilinç altına yerleştiğini, o konu hakkında neden? niçin sorularının kişiyi rahatsız ettiğini gösterir.

Rüyada tehdit edilmek, tehdit almak, tehdit edildiğini görmek kendinizi baskı altında hissettiğinizi, umarsızlık duygusu yaşadığınızı veya kimi iç korkularınız olduğunu ifade eder, detaylı bilgi için lütfen rüyada tehdit görmek sayfasını inceleyin.

“Rüyada Tehdit Edilmek” için 4 yanıt

Ben rüyamda yazılı olmamız amacıyla 3 erkek arkdaşımla baraber müdürün önündaki masaya gönderiliyorum . Yazılımız başlıyor ve ben 10 dk kadar sanra hocamızın başka biriyle çok yakın hareketlerini (ama öyle böyle yakın değil ) görüyorum . Ben sınav kaağıdını yetiştiremiyorum arkadaşlar hocanın kaatları arasına koyuyorlar benim sınav kaadımı gizlice . daha sonra biz sınıfa gidiyoruz . Ama bu olayı 4 dümüzde görüyoruz . ( ilk gören ben oluyorum ) Hocamız bizi notla tehtit ediyor müdüre söylemezseniz en iyi dersiniz bu ders olur diyo !! biz korkuyoruz ve hoca dersten çıkıyor . Bu rüyanın anlamı ne acaba !! yorumlar mısınız ??

Ruyanin tabiri ogretmenine daha fazla guvenecegine ve okul hayatinin basarili gecegine..butun olumsuz dusuncelerinden kurtulacagina isarettir

peki bu tehdit benim için bir uyarı olabilir mi ? Sizce insanlarla arama bir mesafe koymalı mıyım ? birde rüyada gördüğüm sahışların hepsi her gün gördüğüm insanlar ne yapmalıyım bu tehdit gerçek olabilir mi ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir