Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Tehlike İşareti Görmek

Rüyada tehlike işareti ne demektir?

Benim için bu rüyayı yorumlarsanız sevinirim. Rüyamın ilk anları karışık, çok net değil (ama deniz kenarına gelince her şey daha netleşiyor). Rüyamda etrafımda korkunç balıklar var ve ben ev gibi bir yerdeyim, yalnız değilim, ailemden ya da çevremden tanıdığım (ama kim olduğunu hatırlamadığım) biriyle birlikte bu tehlike yaratan balıklardan korunmaya çalışıyoruz. Her yerde tehlike işareti var.

Evin tabanında iki üç karış büyüklüğünde içeri girmeye çalışan küçük balıklar bunlar ama bize zarar veremiyorlar. Daha sonra birden deniz kenarında yaklaşık 2 metre boyunda kafasına doğru ince, kuyruğuna doğru kalın, enine bir metre büyüklüğünde bir balık yakalıyorum. Onu tutup abimin gelmesini bekliyorum. Ağabeyim gelince ‘tut şu balığı, bir tane daha gördüm’ diyerek koşuyorum, elimdeki hançerle ikinci büyük balığı yakalıyorum. İkisini üst üste koyuyorum ve ikincisinin daha büyük ve daha lezzetli olduğunu söyleyince uyanıyorum.

Rüyada tehlike işareti görmek yorumu

Rüyada tehlike işareti görmekKerim merhaba, aslında rüyada balıklar şansa ve kısmete yorulur ve makbul rüyalardır. Ama balıkların tehlikeli olmaları durumu biraz değiştiriyor.

Rüyada tehlike işareti görmek rüya sahibinin günlük yaşamında yeni bir şeyleri kazanmak için çaba gösterip, başarı için uğraşırken elinizdeki bazı değerleri kaybetme riski olduğunu unutmamak ve akıldan çıkarmamak gerektiğini ifade eder. Rüyada balık tuttuğunu görmek ve balık hakkında diğer bilgiler için balık rüya yorumu sayfasını ziyaret ediniz.

“Rüyada Tehlike İşareti Görmek” için 2 yanıt

Eski sevgilinin konuşmak istediğini görmek
Yaşım 16, bekarım, okuyorum. Ben dün gece eski sevgilimi rüyamda gördüm, normalde yaklaşık 2 seneye kadar konuşmadık ve 1 senedir ilişkisi var, normalde farklı okullardayız ama rüyada aynı okuldaydık, arkadaşımla bahçede yürürken arkadaşım arkama bakmamı işaret etti, dönüp baktığımda eski sevgilim geliyordu, konuşmak istedi sonra uyandım. Sabah arkadaşıma anlattığımda oda aynı gece görmüş bizi eski sevgilim beni metronun önüne çağırmış, bundan arkadaşımın da haberi varmış, heyecanla gitmişim eski sevgilimin elinde ayıcık ve çiçek varmış, ben bunları görünce ağlamaya başlamışım, oda yanıma gelip ağlama ben sana çok haksızlık yaptım ben seninle daha mutluyum deyip göz yaşımı silmiş, avuç içlerimi öpmüş, sarılmışız falan daha sonra uyanmış.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir