Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Tehlikeli Mekan Görmek

Rüyada tehlikeli mekan görmek neye çıkar?

Rüyamda tam neresi olduğunu hatırlayamasam da bir mekana gidiyordum, bir apartman dairesi ama daha çok dövmeci tarzı bir yerdi ve tamamen iğrenç işlerin döndüğü tehlikeli bir mekandı. Orada bir bardağın içinden bir şey içiyordum ama içmeden önce üstünde köpüğe benzer kabarık bir şey vardı, onu elimle alıyordum. Kaldırdığımda onun köpük olmadığını hayvansal katı sıvı arası bir yağ olduğunu fark ediyordum, midem bulanıyordu, etrafımda o mekandaki kişiler vardı ve “onu düşünme, düşünürsen midem bulanır, içemezsin” tarzı cümleler kuruyordu. İçip içmediğimi hatırlamıyorum.

Sonra en yakın arkadaşım aynı zamanda kuzenim olur, o geliyordu birlikte eve gitmek için tramvay durağına gidiyorduk (alt geçitte durak) yürüyen merdivenlerden aşağı ineceğim zaman merdivenin üstünde ip gibi düz bir ağa tutunan büyük bir örümcek görüyordum ve çok korkuyor, merdivenlerden koşarak iniyordum. Durakta sevgilimi iki kız arkadaşıyla görüyordum, kim olduklarını hatırlamıyorum ama tanıdığım iki kişiydi vedalaşacakları zaman sevgilim kızlardan birine sarılıyordu, bende kıskanıp gözünün içine bakıyordum ne yapıyorsun gibi, o sarıldığının arkadaşı o anda bana bakıyordu kötü hissediyordum gördü ayıp oldu gibi.

Neyse sonra kızlar gidiyordu o mekandan, bir kızla karşılaşıyorduk ve gideceğini söylüyordum vedalaşıyorduk yanağından öpecekken bana dudağını yaklaştırıyordu aniden ve yanağından öper gibi öpüyordum, gidiyordu sonra ben sevgilimle tartışıyordum, bir anda nasıl oldu bilmiyorum karşımdaki sevgilim değildi, başka biriydi ama onunla sevgiliyim diye biliyorum hiç yadırgamıyorum bu başka biri diye. Adam üstüme yürüyordu ve bana şiddet uyguluyordu, o zaman içimden bu beni öldürecek diyordum sonrasında ise o olay tamamen yok oldu ve bir haber tarzı bir yerde öldüğüm haberini alıyordum, büyük bir binanın kapısının önünde öldürüldüğümü duyuyordum polis binası, hastahane ve yahut adliye tarzı bir binaydı.

Rüyada tehlikeli bir mekana gitmek tabiri

Zeynep merhaba, rüyada tehlikeli ve bilmediğin bir mekan görmek ve oraya girmek rüyayı gören için can sıkan bir şeyler yaşandığını veya yaşanacağını temsil eder, lütfen inceleyiniz mekan rüya tabiri sayfası. Mekanda olanlar ise bir süre çevrende daha dikkatli olmak gereken bazı durumları ifade etmektedir.

Rüyada örümcek görülmesi iyidir ve iyi bir haber almaya delalettir, sizin sevineceğiniz bir haber alacağınıza alamet eder. Sevgilinizi görmeniz ise sizin kendinizle barışık olduğunuzu, mutlu olmayı bildiğinizi gösterirken, rüyanın devamında ortaya çıkan olaylar, konuşmalar ise sevgilinize karşı kendinizi boş yere suçlu hissettiğinizi, bu duygudan uzaklaştığında yaşamakta olduğun iç çatışmanın son bulacağını, kendine yabancılaşmaktan kurtulacağını ve büyük bir huzura kavuşacağını anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir