Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Tek Boynuzlu At Görmek

Rüyada tek boynuzlu at neye işarettir?

Rüyamda 3 tane tek boynuzlu at gördüm ve havaya uçuyorlardı, bende arkalarından bakıyordum. Bu rüyanın anlamı ne demek

Kimden:cadı nergiz
Cinsiyetiniz:kız
Yaşınız:19
Medeni Durumunuz:bekar
Anahtar kelimeler: mutluyum ve huzurluyum sevgilimle
Şu anki ruh haliniz: üzgün

Rüyada tek boynuzlu at görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada tek boynuzlu at görmekRüyada tek boynuzlu at görmek yüksek idealleri, umut, saflık, tek taraflı görüşleri simgeler. Aynı zamanda, bir isteğinizin gerçekleşeceği, murada ermeye işarettir.

Atların sayısının üç olması gerçek yaşamda bir üçlemeyi işaret edebilir:
* yaşam, canlılık, iç güç ( gücünü tanıyıp, yaşamda daha canlı olmayı gösterir )
* hayal gücü, yaratıcılık, kişisel enerji, ( kendini keşif işaretidir.)
* Bugünü, geçmiş ve gelecek ( zamanın önemini hatırlatır )
* baba, anne ve çocuk ( hayatın ana bileşenlerini gösterir )

Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada at görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Tek Boynuzlu At Görmek” için 9 yanıt

Rüyada kanatlı atın şaha kalkması
Merhabalar rüyamda tek boynuzlu kanatlı beyaz bir atın tam karşımda şaha kalktığını gördüm, fakat boynuzu gök kuşağı gibi rengarenk idi, bu ne demektir? şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada tek boynuzlu beyaz atın şaha kalktığını görmek
Merhabalar rüyamda tek boynuzlu kanatlı beyaz bir atın tam karşımda şaha kalktığını gördüm, fakat boynuzu gök kuşağı gibi rengarenk idi, bu ne demektir? şimdiden teşekkür ederim. austen ames, 23, Erkek, Bekar, Çalışmıyorum, yorgun haldeyim.

Rüyada tek boynuzlu at görmek Yüksek idealleri, Umut, Saflık, Tek taraflı görüşleri simgeler. Aynı zamanda, bir isteğinizin gerçekleşeceği, murada ermeye işarettir. Renginin beyaz olması bunların hayırlı olacağını gösterirken, atın şaha kalması, yükselmeyi, güçlenmeyi ifade etmektedir.

Rüyamda tek boynuzlu beyaz at gördüm. Karanlıklar içinde goruldu sonra bir ara yaklaştım ve sarildim, anlami ne?

Tek boynuzlu at görmek rüya tabiri sayfada ter almaktadır. Tek boynuzlu atı karanlıkta görmen gerçek hayatındaki korku ve endişeler hakkında bilgiler verir. Özellikle yoğun stres altında yaşadığınız, yalnız kalma, terk edilme duyguları taşıdığınız dönemlerde bu tür rüyalar çok görülür. Ata sarılman ise hayatta daha fazla sevgi ve şefkat özlemini anlatmaktadır.

Ruyamda atlar bir insan seçiyorlarmış. Kimi kendisine yaklasririrlarsa kendilerine dokunmasina izin verirlerse o kisi ona sahip olabilirmis. Gelen ilk at ona dokunmama izin vermiyor. Gidiyor. Sonra beyaz ama yelesi gri gibi iki at geliyor. Birinin boyunuzu var. Ikisinede dokunabiliyorum. Hatta boynuzlu at yanagimi köpek gibi yaliyordu. manasi ne olabilir?

Rüyamda minicik 2 tane biri elim kadar biri yavrusu gibi daha ufak at tek boynuzlu at gördüm bı arkadaşıma vericektim elimden düştüler we yasadigim ewin içinde kaçtılar bende ewde kalsınlar bulurum nasılsa dedim tabir edermisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir