Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Tek Boynuzlu Öküz Görmek

Rüyada tek boynuzlu öküz neye işarettir?

25 yaşındayım bekarım ruh sağlığım iyi. Rüyamda kurak bir tarlada başı açık köylü kızını tek boynuzlu bir besili öküzü çekerek götürüp su içirdiğini ve etrafta yerde biten bitkilerin kuruduğunu gördüm. Tarlanın içinden geçen bir berrak dereden kovayla su taşıyıp önce bitkileri suladım, sonra ahırda bağlı 4 5 tane büyük baş hayvana su içirdim ve o kurak yer yeşillendi.

O derenin olduğu yer berrak göl olup içinde renkli renkli balıklar yüzüyordu, sonra oradan ayrılıp köy yoluna girdim, az ilerledikten sonra asfalttan arabalar geçiyordu, bir araba köy yoluna girip yanımdan geçti, içinde ünlü biri vardı ve tekrar asfalt yola dönüp gitti.

Rüyada tek boynuzlu öküz yorumu

Yunus merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatında sıkıntıların biteceğini, bunların yerini bolluk ve bereket alacağını ve bunların hep kendi gücünle başaracağını ifade etmektedir. Dilerim her şey istediğin gibi gerçekleşir.

Rüyada kurak bir tarla görmek çatışma, kavga, savaş, kırlık ve yokluk işaretidir aynı zamanda fakirlik ya da fakirleşmeye işaret olduğu söylenir, bakınız rüyada kuraklık sayfası.

Rüyada öküz görmek mal varlığının artması, rahat bir hayat olarak yorumlanır. Bulunduğunuz bir toplulukta lider konuma geçeceksiniz demektir. Alternatif olarak refaha ve mala kavuşacağını bildirir. Tek boynuzlu hayvan görmek kişinin reel hayatında tek başına, kimseden bir destek görmeden elde edeceği başarıya, kavuşacağı güce delalet eder, bakınız rüyada boynuz görmek sayfası. Tek boynuzu olan öküz görmek de buna benzer şekilde senin kendi başına sıkıntıları atlatıp, güç ve kuvvete, bolluk ve berekete, zenginliğe kavuşacağına işarettir.

Zaten rüyanın ilerleyen kısımlarında kurak tarlayı sulaman, oranın yeşermesi ve diğer güzellikler bunu onaylamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir