Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Tek Olduğunu Görmek

Rüyada tek olduğunu görmek neye delalet eder?

Dün gece gördüğüm rüyada okuldan bir kaç arkadaşımla kızlı erkekli okuldan kaçtığımızı gördüm. Asıl amacımız biraz macera yaşamak ve sinemaya gitmekmiş (rüyama göre zaten ailelerimiz istesek sinemaya gitmemize izin veriyormuş ama biz heyecan katmak için okuldan kaçara yapıyormuşuz). okuldan kaçınca fikir değiştirip deniz kenarında yürümeye karar verip, sahile gidiyoruz. Çekirdek yiyerek yürüyüp şakalaşırken benim canım oturup denizi seyretmeyi çekiyor ve taşların üzerine oturup denizi seyretmeye başlıyorum, deniz o kadar huzur vericiydi ki, saatlerce öyle oturmuşum.

Birden daldığım hayalden uyanıyorum çevreme bakıyorum kimse yok, bizim çocuklar beni yalnız başıma bırakmışlar, sahilde tek olduğumu görüp öfkeleniyorum “bu yaptıkları alçaklık, koca sahilde bir kız tek başına bırakılır mı” diyorum kendi kendime, sonra uyandım.

Rüyada tek olduğunu görmek yorumu

Rüyada tek olduğunu görmek
Rüyada tek olduğunu görmek

Öykü selam, rüyada okuldan kaçtığını görmek rüyayı gören kişinin hayatında yeni heyecanlar, değişiklik aradığını simgeler. Rüyada sahil görülmesi insanın manevi bir hesaplaşma yaşayacağına işaret eder. Sahilde yürüdüğünü görmek kişinin aklının gerçekçi ve hayalperest kısımları arasında denge kurmak istediğini ifade eder. Rüyada denizi seyrettiğini görmek rüya sahibi için bir yorgunluk işareti olup, ruhen veya fiziksel dinlenme ihtiyacı olduğunu gösterir.

Rüyada tek başına olmak, tek olduğunu görmek kendiniz için ayağa kalkmak ve güçlü olmak gerektiğini gösterir. Rüyada tek başına olmadığını, tek olmadığını görmek yaşamınızda içinde bulunduğunuz bir olay veya sorunu farklı bakış açılarıyla ele almanızın yararlı olacağını ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir