Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tek Kapılı Otomobil Görmek

Rüyada tek kapılı otomobil görmek nedir?

Merhaba dün gece gördüğüm rüyada beyaz spor tek kapı bir otomobil ile evimizin garajından çıkmaya çalışıyorum ve geri geri giderken arabayı duvara sürtüyorum, inip baktığımda arka tamponun tamamen çizildiğini görüyorum ve daha sonra araç ile birlikte evden ayrılıyorum , araçla ilerlerken gaz pedalına bastığım halde beklediğim tepkinin altında bir tepkiyle karşılaşıyorum ve bu nasıl spor araba diyorum daha sonra birden yarış motoru ile gitmeye başlıyorum ve ön kaldırmaya çalışırken caddede düşüyorum, cevabınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyada tek kapılı otomobil görmek yorumu

Gördüğünüz rüya, inanılmaz bir şekilde kendi içinde tutarlı, size önemli mesajlar veren bir uyarıcı rüyadır. Rüyanız, gerçek yaşamınızda erişilmesi zor neredeyse imkansız boş hayallerin peşinde koşarak boşuna vakit kaybettiğinizi simgelemektedir.

Rüyada gaz pedalı görmek sizin kendi gayret ve çabanız sayesinde emelinize ulaşacağınızı belirtir. Gaz pedalına basmak, gaz vermek, gaza basmak, gazlamak size biraz yavaşlamanın gerektiğini tavsiye eder, şu anda biraz hızlı yaşıyorsunuz mesajı verir. Araba gaz pedalının kırılması veya takılı kaldığını görmek yaşamınızda bazı şeylerin kontrolünden çıktığını gösterir, hayatınızı biraz kontrol altına alın şeklinde size tavsiyede bulunur.

“Rüyada Tek Kapılı Otomobil Görmek” için bir yanıt

Beyaz araca binmek
Rüyamda eski iş yerime yine eski iş yerimin bana tahsis etmiş olduğu beyaz araç ile gidiyorum. Üzerimde siyah tişört var.İş yerinin bahçesi normalde çok kalabalıktır. Araç ve insandan geçilmez. Arabayla iş yerinin bahçesine giriyorum.Hiç kimseler yok araç dahi yok. Aracı park edip iniyorum. Nereye gitmiş bu insanlar diyorum. Bir ses bana herkes cenazeye gitti diyor. Sonra yere bakıyorum yatağım bahçede yerde serili halde duruyor. Yorumlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir