Kategoriler
Evlilik Rüyaları

Rüyada Tek Katlı Ev Görmek

Rüyada tek katlı ev görmek neye delalettir?

İyi günler. Rüyamda tek katlı, eski, yıkık dökük bir evdeydim, ev tek odalıydı ve üzerimde gelinlik vardı. Aynanın karsısında hazırlanıyordum, yanımda birileri vardı, onlarla konuşuyordum ve çok heyecanlıydım. Sonra damat olduğunu düşündüğüm kişi geliyor, içeriye mavi gözlü ama yüzünde sivilceler, lekeler var, ve de benimle evlenmeye isteksiz görünüyor, bunu fark edince huzursuz oluyorum.

Sonra dışarıdan bizi çağırıyorlar, el ele tutuşup çıkıyoruz ve birilerinin adı söyleniyor, içimden ne kadar zenginler diye geçiriyorum. Lütfen hemen yorumlayın, kaç gündür bu rüyanın etkisindeyim.

Rüyada tek katlı ev görmek neye yorulur?

Yasemin merhaba, Sizlerle ısrarla rüyalarınızı gönderirken hakkınızda mümkün olan tüm bilgileri verin diyoruz Rüyanın yorumu ancak o zaman anlamlı olabilir. Örneğin senin anlattığın rüyayı 15 yaşında bir kızın görmesi ile 25 yaşında bir bayanın görmesi çok farklı anlamlar taşır. Bu durumlarda ancak genel bilgiler verilebilir.

Gördüğünüz rüya hakkında söylenecek genel şeyler, uyanık hayatınızda kimi şeylerin yolunda gitmediğini ancak bunun sebebinin sizden kaynaklandığını ifade etmektedir olabilir.

Buna karşılık rüyada eski ev görmek, evlenmek, evlendiğini görmek terimlerinin anlamlarını da araştırarak mesajı tespit etmeye çalışabilirsin. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada ev görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir