Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Tek Motorlu Uçak Görmek

Rüyada tek motorlu uçak görmek ne demektir?

Eşim, annem ve ben, eşimin kullandığı tek motorlu bir uçağa bindik, eşim bizi eve bıraktı, tam yükselmişken yere çakıldı, uçak paramparça oldu. Çok korktum eşimin parçasının bile bulunamayacağını düşünürken tek parçaydı, kıpırdayamıyordu ama gözünü araladı tam o sırada uyandım.

Rüyada tek motorlu uçak görmek neye yorulur?

Rana merhaba, uçağın tek motorlu olmasının özel bir anlamı olduğunu düşünmüyorum. Sonuçta o da hızlı ve modern bir ulaşım aracı ve yüksek teknoloji ürünü. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için lütfen rüyada uçak görmek sayfasını inceleyiniz.

Rüyada uçak kullanmak günlük yaşamda kimi sıkıntılarınız olduğunu, değişiliğe ihtiyacınızı gösterir. Rüyada bir uçağa bindiğini görmek; sevdiğiniz insanlardan güzel haberler alacağınıza işarettir. Rüyada uçak, yenilik, değişiklik, toplum kurallarının dışına çıkmak vb yorumlanır. Rüyada bir uçak kazası, uçağın düştüğünü görmek hayatınızda önemlice değişiklik olacağını işaret eder. Bu değişiklik kazada ölü yoksa olumlu yönde, ölenler varsa olumsuz yönde olabilir. Havalanan uçakta olduğunu gören, isteyerek yaşantısını değiştirecektir.

“Rüyada Tek Motorlu Uçak Görmek” için 2 yanıt

Rüyada uçaktan inmek neye delalet eder
Merhaba. Ablam, oğlum ve ben Zagreb’e gidiyormusuz. Uçaktan iniyoruz. Ve birkaç basamak merdiven çıkıyoruz. Harika yeşillikte çayır çimen. Adeta her yer sihirli bir yeşillikte. Ayağımı atiyorum ve Cayira basiyorum.
Çok aşırı irilikte iki timsah çayirlarda kipirdanmayA başlıyor. Bunlar beni yer diyorum geri ayağımı çekip geri dönüyorum. Döndüğüm yerde küçük küçük binlerce yaratık. Timsah yavrusu ya da kertenkele sürüngen yavrusu gibi. Dişlerini görmüyorum. Aralarından onlara zarar vermeden parmak uçlarımda geçiyorum. Biraz mermer temiz merdivenlerden inip çok büyük bir markete gireceğim, ulaşamıyorum. Yol gösterenler oluyor, “şuradan in” gibi, merdivenlerden inmeye çok yaklaşıyorum, bir hoplasam asagidayim, markete girebiliyorum deyip uyanıyorum.
Takma isim : almula
Yaşınız : 39
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Bekar
Ruh haliniz : Kararsız
Anahtar kelime : Çimen, iri timsah, yolculuk yapmak, Zagreb

Almula merhaba,
Gördüğünüz rüya hayal ettiğiniz seyahatin düşündüğünüz şekilde gerçekleşeceğini işaret ederken aynı zamanda yaşamakta olduğunuz sebepsiz bazı ağrılı ve rahatsız edici sağlık sorunlarının kısa bir süre sonra sona ereceğini haber vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir