Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Tekme Görmek

Rüyada tekme neye işarettir?

Rüyamda bir grup ayının suda olduğunu gördüm ben birine tekme attım sonra bir grup ayı beni kovalamaya başladı fakat ayı gerçek ayı değilmiş kostüm giymiş adamlarmış beni bir eve götürdüler ne isterlerse yaptıracaklarını söylediler ceza olarak.

Rüyada tekme attığını görmek yorumu

Deniz selam, rüyanız gerçek yaşamınızda kendini saklayan, gerçek yüzünü görmediğiniz bazı kişiler nedeniyle zorluklar veya sıkıntılarla karşılaşacağınızı simgelemektedir.

Rüyada tekme görmek; tekme atmak ya da tekme yemek eylemine göre farklı anlam taşır. Rüyada tekme atmak, tekme attığını, bir şeyi ya da birini tekmelediğini görmek uyanık yaşamınızda bir olay ya da durum hakkında kendinizi mağdur gördüğünüzü ve bu mağduriyetten avantaj elde etmeyi planladığınızı işaret eder.  Rüyada bir hayvanı tekmelemek gerçek yaşamda rüyayı gören insanın yaşadığı veya şahit olduğu bazı şeylerin kişinin içinizdeki saldırgan yönü açığa çıkardığını ve bu yüzden dost ve sevdiklerini üzdüğünü, onları kırdığını ya da zarar verdiğini gösterir.

Rüyada tekme yemek, tekme yediğini, tekmelendiğini görmek, bir olayın sizde büyük üzüntü yarattığını ya da hedeflerinize giden yolda verdiğini moladan çıkmak, yola devam etmek için birilerinin sizi itelemesine gereksinim duyduğunuzu gösterir.

Birisine ya da bir şeye tekme atan birini, tekmeleyen birisini görmek, sonuca ulaşmak için daha agresif olmanız gerektiğini simgeler. Tekmelenen birini görmek, hayallerinize kavuşmak için birilerinin motivasyonuna gereksinim duyduğunuzu gösterir. Sanki rüyada gördüğünüz kişi gibi tekmelenmek gerektiğini düşündüğünüzü ifade eder.

Tekme görmek rüya tabiri gördüğünüz gibi kısa fakat öz olarak açıklanmıştır. Rüya yorumlarında unutulmaması gerekli en önemli unsur rüyada gördüğünüz diğer obje ve olayların izahına bakmak ve onların tamamını arada değerlendirerek asıl mesajı çözmektir. Bu amaçla sitede üst kısımda yer alan rüya arama formunu kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir