Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Tekne Görmek

Rüyada tekne görmek neye işaret eder?

Rüyada tekne görmekRüyada tekne ile denizdeyim. Rüyamda bir yakınımla birlikte tekne ile denizdeyiz. Tekneyi durdurduk. Denizden bir şeyler topluyorum. Tekneden inip biraz yuzup almam gerekiyor. Dar ve yosunlu bir yerden geçerken orada timsah olduğunu fark ediyorum. Yine de oradan 3 kez geçip geri donuyorum. Her seferinde timsah daha cok yaklaşıyor. Hatta sonuncu seferde kolumu çiziyor.

Ne anlama geldiğini açıklayabilir misiniz? ibrahim ben 29 yasindayim.

Rüyada tekne görmek neye yorulur?

Rüyada deniz görmek en çok görülen rüyalar arasında gelmektedir. Deniz rüyaları bilinçaltının güçlü sinyallerini işaret eder.

Rüyada tekne görmek yeteneğiniz sayesinde sorunlar ile baş edebilme gücünüzü ve başarma duygularınızı ifade eder. Rüyayı gören kişinin önünde başarı ve mutluluk dolu günler olduğuna delalet eder.

Rüyada timsah görmek hile, ihanet ve gizli içgüdüleri ifade eder. Olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir uyarıdır. Timsahlar, aynı zamanda kalın derili olup, duyarsızlığı gösterirler. Timsah ısırması ise kendinize dikkat etmelisiniz, hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir.

Rüyada tekne hakkında diğer yorumlar

Rüyada tekne almak veya bir tekne aldığını görmek rüya sahibinin maddi anlamda büyük bir rahatlamaya imkan sağlayacak bir atılım yapmasına delalet eder. Tekne kiralamak rüya sahibinin büyük umutlarla başladığı bir iş ya da bir yatırımın sonuçlarını almaya başlayacağına delalet eder. Tekne kullanmak veya tekneye binmek sizin bilinçsiz ve bilinmeyen yönleriniz ile yüzleşmek için hazır olduğunuzu simgeler.

Rüyada tekne turu görmek veya tekne turuna katılmak gerçek hayatınızda bir değişim, gelişme, yenileşme ya da mutluluk verici güzel gelişmeleri haber verir. Tekne batması, batmış tekne ya da bir teknenin battığını görmek bir umutsuzluk yaratan durum ile karşı karşıya olduğunuzu simgeler. Rüyada model tekne görmek veya model tekne yapmak rüyayı gören kişinin içindeki öfkeyi atmanın yollarını bulması, biraz sakinleşmesi gerektiğini temsil eder.

Rüyada ıskarmoz görmek sahip olduğunuz yaratıcı yeteneklerin hala içinizde gizli durduğu, onları kullanmadığınız anlamına gelir. Iskarmoz kürekli teknelerde küreğin bağlanması veya oturması için ay veya çelik şeklindeki aygıt. Rüyada mavna yani yakın kıyılara ya da limanın uzaklarında demirlemiş gemilere yük götürüp getiren, güvertesiz, büyük tekne görmek ise karşılaştığınız duygusal zorlukları simgeler. Her ne kadar hayatının bir noktasında kendinizde bulamasanız bile cesaretini sürdüreceksiniz manası taşır.

“Rüyada Tekne Görmek” için bir yanıt

Merhaba benim rüyam biraz karışık kendimi gelinlik giymiş halde görüyorum evlenecekmişim sahil kenarında bir yerde yapılacakmış düğün çok kalabalık tanıdıklarla selamlaşıp daha sonra uzaklaşıyorum evleneceğim adam beni küçük gezi teknesi gibi bir tekneye bindiriyor.Tekneye bindiğim de hawa önce aydınlık ama sonra kendimi kamara da görüyorum dışarıya baktığımda ise hawa karanlık denizde ise çok dalga war hep kıyıdan gidiyoruz we tekne çok sarsılıyor. Rüyamı yorumlarsanız çok sewinirim..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir