Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Tekne Kiralamak

Rüyada tekne kiralamak ne demektir?

Merhabalar. Ben kısa bir süre önce erkek arkadaşımdan ayrıldım ve hemen hemen her gece erkek arkadaşımı görüyorum hepsi kabus dolu. İlk defa rüyamda güzel gördüm. Bana mesaj attı sonra yanıma geldi, koluna girdim yürüdük. Babam tekne kiralamış ailemle ve onunla denize açılıp tatile çıktık. Yorumlarsanız sevinirim

Rüyada tekne kiralamak tabiri

Değerli okurum, öncelikle belirtmeliyim ki bir rüyayı tekrar tekrar görmek o rüyanın gören kişi için çok önemli bir mesaj taşıdığını ya da rüya sahibinin bu mesajı anlamadığını gösterir. Bu batı kültürlerinde temel bir kabuldür. Siz anlattığınıza göre hemen her gece eski erkek arkadaşınızı görmüşsünüz. Lütfen rüyada eski erkek arkadaş rüya yorumu sayfasını inceleyin. Bu rüya esas olarak rüya sahibinin kendini daha özgür hissedeceği, ipotek olmayan bir ilişki istediğini ifade eder. O rüyaların kabus gibi olması kendini özgür hissedeceğin bir arkadaşlık bulmadığını anlatırken son rüyanda onunla buluştuğunu görmüş olman ise bir güven sorunu yaşadığını, karşındakine güvenmekte sıkıntı yaşadığını ancak bunun sona ermek üzere olduğunu gösterir.

Rüyaya başlığı veren ikinci kısım yani rüyada babanın tekne kiralaması ise büyük ihtimalle babanın yaptığı bir yatırım ya da başladığı bir işte başarı elde edeceğini, yaptıklarının meyvelerini yemeye başlayacağını (zı) ifade etmektedir, çünkü rüyada tekne kiralamak kişinin verdiği emek, yaptığı fedakarlık ve giriştiği yatırımların olumlu sonuçlarını almaya işaret eder, bakınız rüyada tekne görmek sayfası. Tatile çıkmanız ise kendinizi şu anda yorgun hissettiğini temsil ederken ailenizde yaşanacak güzel gelişmeler sonucu tüm bu yorgunluklardan kurtulup umuda kavuşacağınızı anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir